У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6151 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6151 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 20.31 і прибуває на станцію Іловайськ о 21.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 20.31
Ясинувата-Гірка 20.33 1 хв  20.34 2 хв 
Ясинувата-Західна 20.38 1 хв  20.39 7 хв 
1118 Км 20.45 1 хв  20.46 14 хв 
Макіївка-Пас. 20.54 1 хв  20.55 23 хв 
1110 Км 20.59 1 хв  21.00 28 хв 
Кринична 21.05 1 хв  21.06 34 хв 
Ханженкове 21.16 1 хв  21.17 45 хв 
Канатний завод 21.21 1 хв  21.22 50 хв 
Харцизьк 21.29 1 хв  21.30 58 хв 
Іловайськ 21.47 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6151 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30