У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6152 Чаплине — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6152 сполученням Чаплине - Авдіївка відправляється зі станції Чаплине о 12.20 і прибуває на станцію Авдіївка о 15.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просяна, Демурине, Межова, Удачна, Покровськ, Гродівка, Желанна, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 12.20
Просяна 12.37 1 хв  12.38 17 хв 
Демурине 12.53 1 хв  12.54 33 хв 
Межова 13.21 1 хв  13.22 1 г  1 хв 
Удачна 13.46 1 хв  13.47 1 г  26 хв 
Покровськ 14.07 13 хв  14.20 1 г  47 хв 
Гродівка 14.38 1 хв  14.39 2 г  18 хв 
Желанна 14.54 1 хв  14.55 2 г  34 хв 
Очеретине 15.15 1 хв  15.16 2 г  55 хв 
Авдіївка 15.38 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6152 Чаплине — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30