У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6152 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6152 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 18.58 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 20.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 18.58
Харцизьк 19.16 1 хв  19.17 18 хв 
Канатний завод 19.21 1 хв  19.22 23 хв 
Ханженкове 19.29 1 хв  19.30 31 хв 
Кринична 19.41 1 хв  19.42 43 хв 
1110 Км 19.45 1 хв  19.46 47 хв 
Макіївка-Пас. 19.52 1 хв  19.53 54 хв 
1118 Км 19.57 1 хв  19.58 59 хв 
Ясинувата-Західна 20.08 1 хв  20.09 1 г  10 хв 
Ясинувата-Гірка 20.11 1 хв  20.12 1 г  13 хв 
Ясинувата-Пас. 20.15 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6152 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції