У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6152 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6152 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 04.42 і прибуває на станцію Вовчанськ о 07.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Парк Східного Прибуття, 152 Км, Куп'янськ-Південний, Моначинівка, Гусинка, Шипувате, 104 Км, Бурлук, Селищна, Приколотне, 79 Км, Бакшеївка, 72 Км, Білий Колодязь, Гарбузівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 04.42
Парк Східного Прибуття 04.47 1 хв  04.48 5 хв 
152 Км 04.55 1 хв  04.56 13 хв 
Куп'янськ-Південний 05.01 2 хв  05.03 19 хв 
Моначинівка 05.25 1 хв  05.26 43 хв 
Гусинка 05.35 1 хв  05.36 53 хв 
Шипувате 05.48 1 хв  05.49 1 г  6 хв 
104 Км 05.57 1 хв  05.58 1 г  15 хв 
Бурлук 06.01 1 хв  06.02 1 г  19 хв 
Селищна 06.06 1 хв  06.07 1 г  24 хв 
Приколотне 06.25 1 хв  06.26 1 г  43 хв 
79 Км 06.31 1 хв  06.32 1 г  49 хв 
Бакшеївка 06.37 1 хв  06.38 1 г  55 хв 
72 Км 06.42 1 хв  06.43 2 г 
Білий Колодязь 06.50 1 хв  06.51 2 г  8 хв 
Гарбузівка 07.03 1 хв  07.04 2 г  21 хв 
Вовчанськ 07.11 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6152 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30