У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6153 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6153 сполученням Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Вовчанськ о 07.39 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 10.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білий Колодязь, Бакшеївка, 79 Км, Приколотне, Гнилиця, Селищна, Бурлук, Шипувате, Гусинка, Моначинівка, Шапківка, 141 Км, Куп'янськ-Південний, Естакадний, Парк Східного Прибуття.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вовчанськ 07.39
Білий Колодязь 07.59 1 хв  08.00 20 хв 
Бакшеївка 08.11 1 хв  08.12 32 хв 
79 Км 08.17 1 хв  08.18 38 хв 
Приколотне 08.23 2 хв  08.25 44 хв 
Гнилиця 08.35 1 хв  08.36 56 хв 
Селищна 08.42 1 хв  08.43 1 г  3 хв 
Бурлук 08.48 2 хв  08.50 1 г  9 хв 
Шипувате 09.02 2 хв  09.04 1 г  23 хв 
Гусинка 09.17 1 хв  09.18 1 г  38 хв 
Моначинівка 09.28 2 хв  09.30 1 г  49 хв 
Шапківка 09.36 1 хв  09.37 1 г  57 хв 
141 Км 09.41 1 хв  09.42 2 г  2 хв 
Куп'янськ-Південний 09.53 3 хв  09.56 2 г  14 хв 
Естакадний 09.59 3 хв  10.02 2 г  20 хв 
Парк Східного Прибуття 10.12 1 хв  10.13 2 г  33 хв 
Куп'янськ-Вузловий 10.18 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6153 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031