У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6154 Дніпро-Головний — Орлівщина Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6154 сполученням Дніпро-Головний - Орлівщина відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.30 і прибуває на станцію Орлівщина о 18.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 195 Км, 194 Км, Олександрівка, Підміська, Жестибуд, 161 Км, 156 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.30
193 Км 17.37 1 хв  17.38 7 хв 
Нижньодніпровськ 17.40 1 хв  17.41 10 хв 
196 Км 17.44 1 хв  17.45 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.52 1 хв  17.53 22 хв 
195 Км 17.55 2 хв  17.57 25 хв 
195 Км 17.59 1 хв  18.00 29 хв 
194 Км 18.02 1 хв  18.03 32 хв 
192 Км 18.05 1 хв  18.06 35 хв 
Олександрівка 18.08 1 хв  18.09 38 хв 
Самарівка 18.11 1 хв  18.12 41 хв 
Підміська 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
Кулебівка 18.23 1 хв  18.24 53 хв 
Жестибуд 18.27 1 хв  18.28 57 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 18.32 1 хв  18.33 1 г  2 хв 
161 Км 18.37 1 хв  18.38 1 г  7 хв 
159 Км 18.41 2 хв  18.43 1 г  11 хв 
156 Км 18.46 1 хв  18.47 1 г  16 хв 
Орлівщина 18.53 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6154 Дніпро-Головний — Орлівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31