У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6154 Дніпро-Головний — Орлівщина Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6154 сполученням Дніпро-Головний - Орлівщина відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.30 і прибуває на станцію Орлівщина о 18.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 193 Км, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, 195 Км, 192 Км, Самарівка, Кулебівка, Новомосковськ-Дніпровський, 159 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.30
Пост Амур 17.34 1 хв  17.35 4 хв 
193 Км 17.37 1 хв  17.38 7 хв 
Нижньодніпровськ 17.40 1 хв  17.41 10 хв 
196 Км 17.44 1 хв  17.45 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.52 1 хв  17.53 22 хв 
196 Км 17.55 2 хв  17.57 25 хв 
195 Км 17.59 1 хв  18.00 29 хв 
194 Км 18.02 1 хв  18.03 32 хв 
192 Км 18.05 1 хв  18.06 35 хв 
Олександрівка 18.08 1 хв  18.09 38 хв 
Самарівка 18.11 1 хв  18.12 41 хв 
Підміська 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
Кулебівка 18.23 1 хв  18.24 53 хв 
Жестибуд 18.27 1 хв  18.28 57 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 18.32 1 хв  18.33 1 г  2 хв 
161 Км 18.37 1 хв  18.38 1 г  7 хв 
159 Км 18.41 2 хв  18.43 1 г  11 хв 
156 Км 18.46 1 хв  18.47 1 г  16 хв 
Орлівщина 18.53 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6154 Дніпро-Головний — Орлівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30