У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6154 Дніпро-Головний — Орлівщина Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6154 сполученням Дніпро-Головний - Орлівщина відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.30 і прибуває на станцію Орлівщина о 18.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, 194 Км, Олександрівка, Підміська, Жестибуд, 161 Км, 156 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.30
193 Км 17.37 1 хв  17.38 7 хв 
Нижньодніпровськ 17.40 1 хв  17.41 10 хв 
196 Км 17.44 1 хв  17.45 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.52 1 хв  17.53 22 хв 
196 Км 17.55 2 хв  17.57 25 хв 
195 Км 17.59 1 хв  18.00 29 хв 
194 Км 18.02 1 хв  18.03 32 хв 
192 Км 18.05 1 хв  18.06 35 хв 
Олександрівка 18.08 1 хв  18.09 38 хв 
Самарівка 18.11 1 хв  18.12 41 хв 
Підміська 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
Кулебівка 18.23 1 хв  18.24 53 хв 
Жестибуд 18.27 1 хв  18.28 57 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 18.32 1 хв  18.33 1 г  2 хв 
161 Км 18.37 1 хв  18.38 1 г  7 хв 
159 Км 18.41 2 хв  18.43 1 г  11 хв 
156 Км 18.46 1 хв  18.47 1 г  16 хв 
Орлівщина 18.53 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6154 Дніпро-Головний — Орлівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031