У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6154 Дніпро-Головний — Орлівщина Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6154 сполученням Дніпро-Головний - Орлівщина відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.30 і прибуває на станцію Орлівщина о 18.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, 194 Км, Олександрівка, Підміська, Жестибуд, 161 Км, 156 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.30
193 Км 17.37 1 хв  17.38 7 хв 
Нижньодніпровськ 17.40 1 хв  17.41 10 хв 
196 Км 17.44 1 хв  17.45 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.52 1 хв  17.53 22 хв 
196 Км 17.55 2 хв  17.57 25 хв 
195 Км 17.59 1 хв  18.00 29 хв 
194 Км 18.02 1 хв  18.03 32 хв 
192 Км 18.05 1 хв  18.06 35 хв 
Олександрівка 18.08 1 хв  18.09 38 хв 
Самарівка 18.11 1 хв  18.12 41 хв 
Підміська 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
Кулебівка 18.23 1 хв  18.24 53 хв 
Жестибуд 18.27 1 хв  18.28 57 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 18.32 1 хв  18.33 1 г  2 хв 
161 Км 18.37 1 хв  18.38 1 г  7 хв 
159 Км 18.41 2 хв  18.43 1 г  11 хв 
156 Км 18.46 1 хв  18.47 1 г  16 хв 
Орлівщина 18.53 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6154 Дніпро-Головний — Орлівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728