У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6154 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6154 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 11.06 і прибуває на станцію Вовчанськ о 13.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Парк Східного Прибуття, Естакадний, Куп'янськ-Південний, 141 Км, Шапківка, Моначинівка, Гусинка, 120 Км, Прилютове, Шипувате, Бурлук, Селищна, Гнилиця, Приколотне, 79 Км, Бакшеївка, Білий Колодязь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 11.06
Парк Східного Прибуття 11.12 1 хв  11.13 6 хв 
Естакадний 11.22 3 хв  11.25 16 хв 
Куп'янськ-Південний 11.27 4 хв  11.31 21 хв 
141 Км 11.43 1 хв  11.44 37 хв 
Шапківка 11.49 1 хв  11.50 43 хв 
Моначинівка 11.58 2 хв  12.00 52 хв 
Гусинка 12.10 1 хв  12.11 1 г  4 хв 
120 Км 12.16 1 хв  12.17 1 г  10 хв 
Прилютове 12.22 1 хв  12.23 1 г  16 хв 
Шипувате 12.28 2 хв  12.30 1 г  22 хв 
Бурлук 12.42 3 хв  12.45 1 г  36 хв 
Селищна 12.49 2 хв  12.51 1 г  43 хв 
Гнилиця 12.57 1 хв  12.58 1 г  51 хв 
Приколотне 13.12 2 хв  13.14 2 г  6 хв 
79 Км 13.19 1 хв  13.20 2 г  13 хв 
Бакшеївка 13.26 1 хв  13.27 2 г  20 хв 
Білий Колодязь 13.37 2 хв  13.39 2 г  31 хв 
Вовчанськ 13.57 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6154 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829