У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6154 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6154 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 11.06 і прибуває на станцію Вовчанськ о 13.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Парк Східного Прибуття, Естакадний, Куп'янськ-Південний, 141 Км, Шапківка, Моначинівка, Гусинка, 120 Км, Прилютове, Шипувате, Бурлук, Селищна, Гнилиця, Приколотне, 79 Км, Бакшеївка, Білий Колодязь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 11.06
Парк Східного Прибуття 11.12 1 хв  11.13 6 хв 
Естакадний 11.22 3 хв  11.25 16 хв 
Куп'янськ-Південний 11.27 4 хв  11.31 21 хв 
141 Км 11.43 1 хв  11.44 37 хв 
Шапківка 11.49 1 хв  11.50 43 хв 
Моначинівка 11.58 2 хв  12.00 52 хв 
Гусинка 12.10 1 хв  12.11 1 г  4 хв 
120 Км 12.16 1 хв  12.17 1 г  10 хв 
Прилютове 12.22 1 хв  12.23 1 г  16 хв 
Шипувате 12.28 2 хв  12.30 1 г  22 хв 
Бурлук 12.42 3 хв  12.45 1 г  36 хв 
Селищна 12.49 2 хв  12.51 1 г  43 хв 
Гнилиця 12.57 1 хв  12.58 1 г  51 хв 
Приколотне 13.12 2 хв  13.14 2 г  6 хв 
79 Км 13.19 1 хв  13.20 2 г  13 хв 
Бакшеївка 13.26 1 хв  13.27 2 г  20 хв 
Білий Колодязь 13.37 2 хв  13.39 2 г  31 хв 
Вовчанськ 13.57 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6154 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031