У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6155 Авдіївка — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6155 сполученням Авдіївка - Чаплине відправляється зі станції Авдіївка о 08.40 і прибуває на станцію Чаплине о 11.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Очеретине, Желанна, Гродівка, Покровськ, Удачна, Межова, Демурине, Просяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 08.40
Очеретине 09.01 1 хв  09.02 21 хв 
Желанна 09.20 1 хв  09.21 40 хв 
Гродівка 09.36 1 хв  09.37 56 хв 
Покровськ 09.55 5 хв  10.00 1 г  15 хв 
Удачна 10.20 1 хв  10.21 1 г  40 хв 
Межова 10.45 1 хв  10.46 2 г  5 хв 
Демурине 11.13 1 хв  11.14 2 г  33 хв 
Просяна 11.29 1 хв  11.30 2 г  49 хв 
Чаплине 11.47 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6155 Авдіївка — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031