У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6155 Львів — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6155 сполученням Львів - Лавочне відправляється зі станції Львів о 17.50 і прибуває на станцію Лавочне о 21.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Оброшин, Пустомити, Щирець 2, Дмитрія, Задорожна, Пісочна, П'ятничани, Стрий, Гірне, Стинава Нижня, Верхнє Синьовидне, Гребенів, Славське.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

з 01 червня по суботах курсувати не буде
з 2019-08-07 по 2019-12-14: з 11.08 до окремого розпорядження по суботах ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.50
Скнилів 18.00 1 хв  18.01 10 хв 
Оброшин 18.07 1 хв  18.08 17 хв 
Глинна Наварія 18.16 1 хв  18.17 26 хв 
Пустомити 18.20 1 хв  18.21 30 хв 
Семенівка 18.25 1 хв  18.26 35 хв 
Щирець 2 18.31 1 хв  18.32 41 хв 
Щирець 1 18.34 1 хв  18.35 44 хв 
Дмитрія 18.38 1 хв  18.39 48 хв 
Черкаси Львівські 18.43 1 хв  18.44 53 хв 
Задорожна 18.49 1 хв  18.50 59 хв 
Миколаїв-Дністровський 18.56 2 хв  18.58 1 г  6 хв 
Пісочна 19.05 1 хв  19.06 1 г  15 хв 
Більче 19.13 1 хв  19.14 1 г  23 хв 
П'ятничани 19.17 1 хв  19.18 1 г  27 хв 
Угерсько 19.22 1 хв  19.23 1 г  32 хв 
Стрий 19.33 2 хв  19.35 1 г  43 хв 
Конюхів 19.44 1 хв  19.45 1 г  54 хв 
Гірне 19.50 1 хв  19.51 2 г 
Любинці 19.55 1 хв  19.56 2 г  5 хв 
Стинава Нижня 20.00 1 хв  20.01 2 г  10 хв 
Нижнє Синьовидне 20.04 1 хв  20.05 2 г  14 хв 
Верхнє Синьовидне 20.11 1 хв  20.12 2 г  21 хв 
Сколе 20.22 1 хв  20.23 2 г  32 хв 
Гребенів 20.33 1 хв  20.34 2 г  43 хв 
Тухля 20.46 1 хв  20.47 2 г  56 хв 
Славське 20.59 1 хв  21.00 3 г  9 хв 
Тернавка 21.07 1 хв  21.08 3 г  17 хв 
Лавочне 21.14 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6155 Львів — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30