У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6155 Орлівщина — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6155 сполученням Орлівщина - Дніпро-Головний відправляється зі станції Орлівщина о 20.37 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 21.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 156 Км, 159 Км, 161 Км, Новомосковськ-Дніпровський, Жестибуд, Кулебівка, Підміська, Самарівка, Олександрівка, 192 Км, 194 Км, 195 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Орлівщина 20.37
156 Км 20.44 1 хв  20.45 7 хв 
159 Км 20.48 2 хв  20.50 11 хв 
161 Км 20.53 1 хв  20.54 16 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 20.58 2 хв  21.00 21 хв 
Жестибуд 21.04 1 хв  21.05 27 хв 
Кулебівка 21.07 1 хв  21.08 30 хв 
Підміська 21.14 1 хв  21.15 37 хв 
Самарівка 21.18 1 хв  21.19 41 хв 
Олександрівка 21.21 1 хв  21.22 44 хв 
192 Км 21.24 1 хв  21.25 47 хв 
194 Км 21.27 1 хв  21.28 50 хв 
195 Км 21.30 1 хв  21.31 53 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.34 2 хв  21.36 57 хв 
196 Км 21.39 1 хв  21.40 1 г  2 хв 
Нижньодніпровськ 21.43 1 хв  21.44 1 г  6 хв 
193 Км 21.47 2 хв  21.49 1 г  10 хв 
Дніпро-Головний 21.56 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6155 Орлівщина — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728