У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6155 Орлівщина — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6155 сполученням Орлівщина - Дніпро-Головний відправляється зі станції Орлівщина о 20.37 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 21.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 156 Км, 159 Км, Новомосковськ-Дніпровський, Жестибуд, Кулебівка, Підміська, Самарівка, Олександрівка, 192 Км, 194 Км, 195 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Орлівщина 20.37
156 Км 20.44 1 хв  20.45 7 хв 
159 Км 20.48 2 хв  20.50 11 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 20.58 2 хв  21.00 21 хв 
Жестибуд 21.04 1 хв  21.05 27 хв 
Кулебівка 21.07 1 хв  21.08 30 хв 
Підміська 21.14 1 хв  21.15 37 хв 
Самарівка 21.18 1 хв  21.19 41 хв 
Олександрівка 21.21 1 хв  21.22 44 хв 
192 Км 21.24 1 хв  21.25 47 хв 
194 Км 21.27 1 хв  21.28 50 хв 
195 Км 21.30 1 хв  21.31 53 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.34 2 хв  21.36 57 хв 
196 Км 21.39 1 хв  21.40 1 г  2 хв 
Нижньодніпровськ 21.43 1 хв  21.44 1 г  6 хв 
193 Км 21.47 2 хв  21.49 1 г  10 хв 
Дніпро-Головний 21.56 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6155 Орлівщина — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31