У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6155 Орлівщина — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6155 сполученням Орлівщина - Дніпро-Головний відправляється зі станції Орлівщина о 20.37 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 21.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 156 Км, 159 Км, 161 Км, Новомосковськ-Дніпровський, Жестибуд, Кулебівка, Підміська, Самарівка, Олександрівка, 192 Км, 194 Км, 195 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Орлівщина 20.37
156 Км 20.44 1 хв  20.45 7 хв 
159 Км 20.48 2 хв  20.50 11 хв 
161 Км 20.53 1 хв  20.54 16 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 20.58 2 хв  21.00 21 хв 
Жестибуд 21.04 1 хв  21.05 27 хв 
Кулебівка 21.07 1 хв  21.08 30 хв 
Підміська 21.14 1 хв  21.15 37 хв 
Самарівка 21.18 1 хв  21.19 41 хв 
Олександрівка 21.21 1 хв  21.22 44 хв 
192 Км 21.24 1 хв  21.25 47 хв 
194 Км 21.27 1 хв  21.28 50 хв 
195 Км 21.30 1 хв  21.31 53 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.34 2 хв  21.36 57 хв 
196 Км 21.39 1 хв  21.40 1 г  2 хв 
Нижньодніпровськ 21.43 1 хв  21.44 1 г  6 хв 
193 Км 21.47 2 хв  21.49 1 г  10 хв 
Дніпро-Головний 21.56 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6155 Орлівщина — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031