У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6155 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6155 сполученням Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Вовчанськ о 14.32 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 16.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Гарбузівка, Білий Колодязь, 72 Км, Бакшеївка, 79 Км, Приколотне, Селищна, Бурлук, Шипувате, Гусинка, Моначинівка, Куп'янськ-Південний, 152 Км, Парк Східного Прибуття, Куп'янськ-Сорт.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вовчанськ 14.32
Гарбузівка 14.40 1 хв  14.41 8 хв 
Білий Колодязь 14.53 1 хв  14.54 21 хв 
72 Км 15.00 1 хв  15.01 28 хв 
Бакшеївка 15.05 1 хв  15.06 33 хв 
79 Км 15.12 1 хв  15.13 40 хв 
Приколотне 15.18 2 хв  15.20 46 хв 
Селищна 15.36 1 хв  15.37 1 г  4 хв 
Бурлук 15.41 1 хв  15.42 1 г  9 хв 
Шипувате 15.54 1 хв  15.55 1 г  22 хв 
Гусинка 16.07 1 хв  16.08 1 г  35 хв 
Моначинівка 16.17 2 хв  16.19 1 г  45 хв 
Куп'янськ-Південний 16.37 1 хв  16.38 2 г  5 хв 
152 Км 16.44 1 хв  16.45 2 г  12 хв 
Парк Східного Прибуття 16.50 1 хв  16.51 2 г  18 хв 
Куп'янськ-Сорт 16.54 1 хв  16.55 2 г  22 хв 
Куп'янськ-Вузловий 16.58 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6155 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції