У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6156 Чаплине — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6156 сполученням Чаплине - Авдіївка відправляється зі станції Чаплине о 15.30 і прибуває на станцію Авдіївка о 18.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просяна, Демурине, Межова, Удачна, Покровськ, Гродівка, Желанна, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 15.30
Просяна 15.47 1 хв  15.48 17 хв 
Демурине 16.03 1 хв  16.04 33 хв 
Межова 16.31 1 хв  16.32 1 г  1 хв 
Удачна 16.56 1 хв  16.57 1 г  26 хв 
Покровськ 17.17 13 хв  17.30 1 г  47 хв 
Гродівка 17.48 1 хв  17.49 2 г  18 хв 
Желанна 18.04 1 хв  18.05 2 г  34 хв 
Очеретине 18.25 1 хв  18.26 2 г  55 хв 
Авдіївка 18.48 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6156 Чаплине — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031