У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6156 Дніпро-Головний — Орлівщина Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6156 сполученням Дніпро-Головний - Орлівщина відправляється зі станції Дніпро-Головний о 21.20 і прибуває на станцію Орлівщина о 22.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, 194 Км, Олександрівка, Підміська, Жестибуд, 161 Км, 156 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 21.20
193 Км 21.27 1 хв  21.28 7 хв 
Нижньодніпровськ 21.30 1 хв  21.31 10 хв 
196 Км 21.34 1 хв  21.35 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.39 1 хв  21.40 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.42 1 хв  21.43 22 хв 
196 Км 21.47 1 хв  21.48 27 хв 
195 Км 21.50 2 хв  21.52 30 хв 
194 Км 21.54 1 хв  21.55 34 хв 
192 Км 21.57 1 хв  21.58 37 хв 
Олександрівка 22.00 1 хв  22.01 40 хв 
Самарівка 22.03 1 хв  22.04 43 хв 
Підміська 22.06 1 хв  22.07 46 хв 
Кулебівка 22.13 1 хв  22.14 53 хв 
Жестибуд 22.17 1 хв  22.18 57 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 22.22 1 хв  22.23 1 г  2 хв 
161 Км 22.26 1 хв  22.27 1 г  6 хв 
159 Км 22.30 1 хв  22.31 1 г  10 хв 
156 Км 22.34 1 хв  22.35 1 г  14 хв 
Орлівщина 22.41 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6156 Дніпро-Головний — Орлівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції