У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6156 Дніпро-Головний — Роз'їзд N5 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6156 сполученням Дніпро-Головний - Роз'їзд N5 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 21.20 і прибуває на станцію Роз'їзд N5 о 01.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, 195 Км, 192 Км, Підміська, Новомосковськ-Дніпровський, 156 Км, 132 Км, 119 Км, Павлоград-2, 80 Км, Петропавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 21.20
193 Км 21.27 1 хв  21.28 7 хв 
Нижньодніпровськ 21.30 1 хв  21.31 10 хв 
196 Км 21.34 1 хв  21.35 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.39 1 хв  21.40 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.42 1 хв  21.43 22 хв 
195 Км 21.47 1 хв  21.48 27 хв 
195 Км 21.50 2 хв  21.52 30 хв 
194 Км 21.54 1 хв  21.55 34 хв 
192 Км 21.57 1 хв  21.58 37 хв 
Олександрівка 22.00 1 хв  22.01 40 хв 
Самарівка 22.03 1 хв  22.04 43 хв 
Підміська 22.06 1 хв  22.07 46 хв 
Кулебівка 22.13 1 хв  22.14 53 хв 
Жестибуд 22.17 1 хв  22.18 57 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 22.22 1 хв  22.23 1 г  2 хв 
161 Км 22.26 1 хв  22.27 1 г  6 хв 
159 Км 22.30 1 хв  22.31 1 г  10 хв 
156 Км 22.34 1 хв  22.35 1 г  14 хв 
Орлівщина 22.41 1 хв  22.42 1 г  21 хв 
Мінеральна 22.54 1 хв  22.55 1 г  34 хв 
132 Км 23.01 1 хв  23.02 1 г  41 хв 
Межерічі 23.08 1 хв  23.09 1 г  48 хв 
121 Км 23.15 1 хв  23.16 1 г  55 хв 
119 Км 23.18 2 хв  23.20 1 г  58 хв 
Павлоград-1 23.26 2 хв  23.28 2 г  6 хв 
109 Км 23.33 1 хв  23.34 2 г  13 хв 
Павлоград-2 23.40 1 хв  23.41 2 г  20 хв 
Богуславський 23.51 1 хв  23.52 2 г  31 хв 
90 Км 23.59 1 хв  00.00 2 г  39 хв 
80 Км 00.09 1 хв  00.10 2 г  49 хв 
73 Км 00.16 1 хв  00.17 2 г  56 хв 
Миколаївка-Донецька 00.23 1 хв  00.24 3 г  3 хв 
Петропавлівка 00.39 1 хв  00.40 3 г  19 хв 
Слов'янка 00.56 1 хв  00.57 3 г  36 хв 
Роз'їзд N5 01.16 3 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6156 Дніпро-Головний — Роз'їзд N5 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031