У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6156 Дніпро-Головний — Роз'їзд N5 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6156 сполученням Дніпро-Головний - Роз'їзд N5 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 21.30 і прибуває на станцію Роз'їзд N5 о 01.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, 195 Км, 192 Км, Підміська, Новомосковськ-Дніпровський, 156 Км, 132 Км, 119 Км, Павлоград-2, 80 Км, Петропавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 21.30
193 Км 21.37 1 хв  21.38 7 хв 
Нижньодніпровськ 21.40 1 хв  21.41 10 хв 
196 Км 21.44 1 хв  21.45 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.49 1 хв  21.50 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.52 1 хв  21.53 22 хв 
195 Км 21.57 1 хв  21.58 27 хв 
195 Км 22.00 2 хв  22.02 30 хв 
194 Км 22.04 1 хв  22.05 34 хв 
192 Км 22.07 1 хв  22.08 37 хв 
Олександрівка 22.10 1 хв  22.11 40 хв 
Самарівка 22.13 1 хв  22.14 43 хв 
Підміська 22.16 1 хв  22.17 46 хв 
Кулебівка 22.23 1 хв  22.24 53 хв 
Жестибуд 22.27 1 хв  22.28 57 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 22.32 1 хв  22.33 1 г  2 хв 
161 Км 22.36 1 хв  22.37 1 г  6 хв 
159 Км 22.40 1 хв  22.41 1 г  10 хв 
156 Км 22.44 1 хв  22.45 1 г  14 хв 
Орлівщина 22.51 1 хв  22.52 1 г  21 хв 
Мінеральна 23.04 1 хв  23.05 1 г  34 хв 
132 Км 23.11 1 хв  23.12 1 г  41 хв 
Межерічі 23.18 1 хв  23.19 1 г  48 хв 
121 Км 23.25 1 хв  23.26 1 г  55 хв 
119 Км 23.28 2 хв  23.30 1 г  58 хв 
Павлоград-1 23.36 2 хв  23.38 2 г  6 хв 
109 Км 23.43 1 хв  23.44 2 г  13 хв 
Павлоград-2 23.50 1 хв  23.51 2 г  20 хв 
Богуславський 00.01 1 хв  00.02 2 г  31 хв 
90 Км 00.09 1 хв  00.10 2 г  39 хв 
80 Км 00.19 1 хв  00.20 2 г  49 хв 
73 Км 00.26 1 хв  00.27 2 г  56 хв 
Миколаївка-Донецька 00.33 1 хв  00.34 3 г  3 хв 
Петропавлівка 00.49 1 хв  00.50 3 г  19 хв 
Слов'янка 01.06 1 хв  01.07 3 г  36 хв 
Роз'їзд N5 01.26 3 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6156 Дніпро-Головний — Роз'їзд N5 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31