У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6156 Дніпро-Головний — Роз'їзд N5 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6156 сполученням Дніпро-Головний - Роз'їзд N5 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 21.20 і прибуває на станцію Роз'їзд N5 о 01.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, 195 Км, 192 Км, Підміська, Новомосковськ-Дніпровський, 156 Км, 132 Км, Павлоград-1, 90 Км, Миколаївка-Донецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 21.20
193 Км 21.27 1 хв  21.28 7 хв 
Нижньодніпровськ 21.30 1 хв  21.31 10 хв 
196 Км 21.34 1 хв  21.35 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.39 1 хв  21.40 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.42 1 хв  21.43 22 хв 
195 Км 21.47 1 хв  21.48 27 хв 
195 Км 21.50 2 хв  21.52 30 хв 
194 Км 21.54 1 хв  21.55 34 хв 
192 Км 21.57 1 хв  21.58 37 хв 
Олександрівка 22.00 1 хв  22.01 40 хв 
Самарівка 22.03 1 хв  22.04 43 хв 
Підміська 22.06 1 хв  22.07 46 хв 
Кулебівка 22.13 1 хв  22.14 53 хв 
Жестибуд 22.17 1 хв  22.18 57 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 22.22 1 хв  22.23 1 г  2 хв 
161 Км 22.26 1 хв  22.27 1 г  6 хв 
159 Км 22.30 1 хв  22.31 1 г  10 хв 
156 Км 22.34 1 хв  22.35 1 г  14 хв 
Орлівщина 22.41 1 хв  22.42 1 г  21 хв 
Мінеральна 22.54 1 хв  22.55 1 г  34 хв 
132 Км 23.01 1 хв  23.02 1 г  41 хв 
Межерічі 23.08 1 хв  23.09 1 г  48 хв 
121 Км 23.15 1 хв  23.16 1 г  55 хв 
Павлоград-1 23.26 2 хв  23.28 2 г  6 хв 
Павлоград-2 23.40 1 хв  23.41 2 г  20 хв 
Богуславський 23.51 1 хв  23.52 2 г  31 хв 
90 Км 23.59 1 хв  00.00 2 г  39 хв 
80 Км 00.09 1 хв  00.10 2 г  49 хв 
73 Км 00.16 1 хв  00.17 2 г  56 хв 
Миколаївка-Донецька 00.23 1 хв  00.24 3 г  3 хв 
Петропавлівка 00.39 1 хв  00.40 3 г  19 хв 
Слов'янка 00.56 1 хв  00.57 3 г  36 хв 
Роз'їзд N5 01.16 3 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6156 Дніпро-Головний — Роз'їзд N5 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031