У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6157 Авдіївка — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6157 сполученням Авдіївка - Чаплине відправляється зі станції Авдіївка о 17.05 і прибуває на станцію Чаплине о 19.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Очеретине, Желанна, Гродівка, Покровськ, Удачна, Межова, Демурине, Просяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 17.05
Очеретине 17.25 1 хв  17.26 20 хв 
Желанна 17.43 1 хв  17.44 38 хв 
Гродівка 17.58 1 хв  17.59 53 хв 
Покровськ 18.15 2 хв  18.17 1 г  10 хв 
Удачна 18.35 1 хв  18.36 1 г  30 хв 
Межова 19.00 1 хв  19.01 1 г  55 хв 
Демурине 19.28 1 хв  19.29 2 г  23 хв 
Просяна 19.40 1 хв  19.41 2 г  35 хв 
Чаплине 19.57 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6157 Авдіївка — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031