У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6157 Львів — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6157 сполученням Львів - Лавочне відправляється зі станції Львів о 18.50 і прибуває на станцію Лавочне о 22.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Оброшин, Пустомити, Щирець 2, Дмитрія, Задорожна, Пісочна, П'ятничани, Стрий, Гірне, Стинава Нижня, Верхнє Синьовидне, Гребенів, Славське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 18.50
Скнилів 19.00 1 хв  19.01 10 хв 
Оброшин 19.07 1 хв  19.08 17 хв 
Глинна Наварія 19.16 1 хв  19.17 26 хв 
Пустомити 19.20 1 хв  19.21 30 хв 
Семенівка 19.25 1 хв  19.26 35 хв 
Щирець 2 19.30 1 хв  19.31 40 хв 
Щирець 1 19.33 1 хв  19.34 43 хв 
Дмитрія 19.38 1 хв  19.39 48 хв 
Черкаси Львівські 19.43 1 хв  19.44 53 хв 
Задорожна 19.48 1 хв  19.49 58 хв 
Миколаїв-Дністровський 19.55 2 хв  19.57 1 г  5 хв 
Пісочна 20.05 2 хв  20.07 1 г  15 хв 
Більче 20.14 1 хв  20.15 1 г  24 хв 
П'ятничани 20.16 1 хв  20.17 1 г  26 хв 
Угерсько 20.22 1 хв  20.23 1 г  32 хв 
Стрий 20.32 4 хв  20.36 1 г  42 хв 
Конюхів 20.45 1 хв  20.46 1 г  55 хв 
Гірне 20.51 1 хв  20.52 2 г  1 хв 
Любинці 20.56 1 хв  20.57 2 г  6 хв 
Стинава Нижня 21.01 1 хв  21.02 2 г  11 хв 
Нижнє Синьовидне 21.06 1 хв  21.07 2 г  16 хв 
Верхнє Синьовидне 21.13 1 хв  21.14 2 г  23 хв 
Сколе 21.25 2 хв  21.27 2 г  35 хв 
Гребенів 21.37 1 хв  21.38 2 г  47 хв 
Тухля 21.49 1 хв  21.50 2 г  59 хв 
Славське 22.02 2 хв  22.04 3 г  12 хв 
Тернавка 22.11 1 хв  22.12 3 г  21 хв 
Лавочне 22.18 3 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6157 Львів — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30