У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6157 Золочів — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6157 сполученням Золочів - Харків-Левада відправляється зі станції Золочів о 04.22 і прибуває на станцію Харків-Левада о 06.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Диканівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 04.22
Соснівка 04.27 1 хв  04.28 5 хв 
Чорноглазівка 04.32 1 хв  04.33 10 хв 
205 Км 04.36 1 хв  04.37 14 хв 
Рогозянка 04.44 1 хв  04.45 22 хв 
Феськи 04.50 1 хв  04.51 28 хв 
Чепелине 04.54 1 хв  04.55 32 хв 
Яротівка 05.01 1 хв  05.02 39 хв 
Пересічна 05.06 1 хв  05.07 44 хв 
224 Км 05.10 1 хв  05.11 48 хв 
Курортна 05.14 1 хв  05.15 52 хв 
Шпаківка 05.19 1 хв  05.20 57 хв 
Зарічанка 05.24 1 хв  05.25 1 г  2 хв 
Подвірки 05.28 1 хв  05.29 1 г  6 хв 
Рижів 05.34 1 хв  05.35 1 г  12 хв 
Хвилинка 05.37 1 хв  05.38 1 г  15 хв 
Нова Баварія 05.41 1 хв  05.42 1 г  19 хв 
6 Км 05.47 1 хв  05.48 1 г  25 хв 
Диканівка 05.51 1 хв  05.52 1 г  29 хв 
Верещаківка-Левадська 05.58 1 хв  05.59 1 г  36 хв 
Харків-Левада 06.04 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6157 Золочів — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30