У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6158 Лавочне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6158 сполученням Лавочне - Львів відправляється зі станції Лавочне о 05.53 і прибуває на станцію Львів о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Славське, Гребенів, Верхнє Синьовидне, Стинава Нижня, Гірне, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-09-05 по 2019-09-18: 10, 11, 12, 13, 14 вересня віднміняється зупинка на ст. Тернівка

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 05.53
Тернавка 06.00 1 хв  06.01 7 хв 
Славське 06.07 2 хв  06.09 14 хв 
Тухля 06.19 1 хв  06.20 26 хв 
Гребенів 06.31 1 хв  06.32 38 хв 
Сколе 06.41 2 хв  06.43 48 хв 
Верхнє Синьовидне 06.53 1 хв  06.54 1 г 
Нижнє Синьовидне 06.59 1 хв  07.00 1 г  6 хв 
Стинава Нижня 07.03 1 хв  07.04 1 г  10 хв 
Любинці 07.08 1 хв  07.09 1 г  15 хв 
Гірне 07.13 1 хв  07.14 1 г  20 хв 
Конюхів 07.19 1 хв  07.20 1 г  26 хв 
Стрий 07.30 2 хв  07.32 1 г  37 хв 
Угерсько 07.39 1 хв  07.40 1 г  46 хв 
П'ятничани 07.45 1 хв  07.46 1 г  52 хв 
Більче 07.51 1 хв  07.52 1 г  58 хв 
Пісочна 08.00 1 хв  08.01 2 г  7 хв 
Миколаїв-Дністровський 08.09 2 хв  08.11 2 г  16 хв 
Задорожна 08.16 1 хв  08.17 2 г  23 хв 
Черкаси Львівські 08.21 1 хв  08.22 2 г  28 хв 
Дмитрія 08.26 1 хв  08.27 2 г  33 хв 
Щирець 1 08.31 1 хв  08.32 2 г  38 хв 
Щирець 2 08.35 1 хв  08.36 2 г  42 хв 
Семенівка 08.41 1 хв  08.42 2 г  48 хв 
Пустомити 08.47 2 хв  08.49 2 г  54 хв 
Глинна Наварія 08.53 1 хв  08.54 3 г 
Оброшин 09.01 1 хв  09.02 3 г  8 хв 
Скнилів 09.09 1 хв  09.10 3 г  16 хв 
Львів 09.20 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6158 Лавочне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031