У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6158 Лавочне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6158 сполученням Лавочне - Львів відправляється зі станції Лавочне о 05.53 і прибуває на станцію Львів о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Славське, Гребенів, Верхнє Синьовидне, Стинава Нижня, Гірне, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 05.53
Тернавка 06.00 1 хв  06.01 7 хв 
Славське 06.07 2 хв  06.09 14 хв 
Тухля 06.19 1 хв  06.20 26 хв 
Гребенів 06.31 1 хв  06.32 38 хв 
Сколе 06.41 2 хв  06.43 48 хв 
Верхнє Синьовидне 06.53 1 хв  06.54 1 г 
Нижнє Синьовидне 06.59 1 хв  07.00 1 г  6 хв 
Стинава Нижня 07.03 1 хв  07.04 1 г  10 хв 
Любинці 07.08 1 хв  07.09 1 г  15 хв 
Гірне 07.13 1 хв  07.14 1 г  20 хв 
Конюхів 07.19 1 хв  07.20 1 г  26 хв 
Стрий 07.30 2 хв  07.32 1 г  37 хв 
Угерсько 07.39 1 хв  07.40 1 г  46 хв 
П'ятничани 07.45 1 хв  07.46 1 г  52 хв 
Більче 07.51 1 хв  07.52 1 г  58 хв 
Пісочна 08.00 1 хв  08.01 2 г  7 хв 
Миколаїв-Дністровський 08.09 2 хв  08.11 2 г  16 хв 
Задорожна 08.16 1 хв  08.17 2 г  23 хв 
Черкаси Львівські 08.21 1 хв  08.22 2 г  28 хв 
Дмитрія 08.26 1 хв  08.27 2 г  33 хв 
Щирець 1 08.31 1 хв  08.32 2 г  38 хв 
Щирець 2 08.35 1 хв  08.36 2 г  42 хв 
Семенівка 08.41 1 хв  08.42 2 г  48 хв 
Пустомити 08.47 2 хв  08.49 2 г  54 хв 
Глинна Наварія 08.53 1 хв  08.54 3 г 
Оброшин 09.01 1 хв  09.02 3 г  8 хв 
Скнилів 09.09 1 хв  09.10 3 г  16 хв 
Львів 09.20 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6158 Лавочне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031