У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159 Авдіївка — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6159 сполученням Авдіївка - Чаплине відправляється зі станції Авдіївка о 20.40 і прибуває на станцію Чаплине о 23.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Очеретине, Желанна, Гродівка, Покровськ, Удачна, Межова, Демурине, Просяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 20.40
Очеретине 21.01 1 хв  21.02 21 хв 
Желанна 21.20 1 хв  21.21 40 хв 
Гродівка 21.36 1 хв  21.37 56 хв 
Покровськ 21.55 5 хв  22.00 1 г  15 хв 
Удачна 22.18 1 хв  22.19 1 г  38 хв 
Межова 22.43 1 хв  22.44 2 г  3 хв 
Демурине 23.11 1 хв  23.12 2 г  31 хв 
Просяна 23.23 1 хв  23.24 2 г  43 хв 
Чаплине 23.40 3 г 

У розкладі поїзда 6159 Авдіївка — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30