У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159 Харків-Балашівський — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6159 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик відправляється зі станції Харків-Балашівський о 09.19 і прибуває на станцію Мерчик о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Коротич, Пост 21 Км, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

13,14/03 прибуття ст.Мерчик 10-50 (+10 хв.)

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 09.19
Верещаківка-Левадська 09.23 1 хв  09.24 4 хв 
Диканівка 09.27 1 хв  09.28 8 хв 
6 Км 09.30 2 хв  09.32 11 хв 
Нова Баварія 09.38 1 хв  09.39 19 хв 
Хвилинка 09.42 1 хв  09.43 23 хв 
Рижів 09.45 1 хв  09.46 26 хв 
Коротич 09.52 1 хв  09.53 33 хв 
Пост 21 Км 09.56 1 хв  09.56 37 хв 
Водяна 10.00 1 хв  10.01 41 хв 
Люботин 10.06 2 хв  10.08 47 хв 
Любівка 10.13 1 хв  10.14 54 хв 
Караванна 10.18 1 хв  10.19 59 хв 
Майський 10.21 1 хв  10.22 1 г  2 хв 
Манченки 10.25 1 хв  10.26 1 г  6 хв 
Горіховий Гай 10.30 1 хв  10.31 1 г  11 хв 
Просторе 10.35 1 хв  10.36 1 г  16 хв 
Мерчик 10.40 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6159 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031