У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159 Харків-Балашівський — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6159 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик відправляється зі станції Харків-Балашівський о 09.19 і прибуває на станцію Мерчик о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Коротич, Пост 21 Км, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

04/08 Прибуває ст. Мерчик 11:00.Слідує змінен.маршрут. через Шпаківку,р.10км. ДР
з 2019-08-03 по 2019-08-31: е/п №6159 Х-Балашовський - Мерчик 04/08 прибуває ст. Мерчик 11:00. Слідує змінен.маршрут. через Шпаківку,р.10км. ДР

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 09.19
Верещаківка-Левадська 09.23 1 хв  09.24 4 хв 
Диканівка 09.27 1 хв  09.28 8 хв 
6 Км 09.30 2 хв  09.32 11 хв 
Нова Баварія 09.38 1 хв  09.39 19 хв 
Хвилинка 09.42 1 хв  09.43 23 хв 
Рижів 09.45 1 хв  09.46 26 хв 
Коротич 09.52 1 хв  09.53 33 хв 
Пост 21 Км 09.56 1 хв  09.56 37 хв 
Водяна 10.00 1 хв  10.01 41 хв 
Люботин 10.06 2 хв  10.08 47 хв 
Любівка 10.13 1 хв  10.14 54 хв 
Караванна 10.18 1 хв  10.19 59 хв 
Майський 10.21 1 хв  10.22 1 г  2 хв 
Манченки 10.25 1 хв  10.26 1 г  6 хв 
Горіховий Гай 10.30 1 хв  10.31 1 г  11 хв 
Просторе 10.35 1 хв  10.36 1 г  16 хв 
Мерчик 10.40 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6159 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30