У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159 Харків-Балашівський — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6159 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик відправляється зі станції Харків-Балашівський о 09.19 і прибуває на станцію Мерчик о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Коротич, Пост 21 Км, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

10/10 ДР,приб.ст.Мерчик 11.10хв.
з 2019-10-08 по 2019-10-31: е/п6159 Х-Балашовський-Мерчик 10/10 ДР,приб.ст.Мерчик в 11.10хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 09.19
Верещаківка-Левадська 09.23 1 хв  09.24 4 хв 
Диканівка 09.27 1 хв  09.28 8 хв 
6 Км 09.30 2 хв  09.32 11 хв 
Нова Баварія 09.38 1 хв  09.39 19 хв 
Хвилинка 09.42 1 хв  09.43 23 хв 
Рижів 09.45 1 хв  09.46 26 хв 
Коротич 09.52 1 хв  09.53 33 хв 
Пост 21 Км 09.56 1 хв  09.56 37 хв 
Водяна 10.00 1 хв  10.01 41 хв 
Люботин 10.06 2 хв  10.08 47 хв 
Любівка 10.13 1 хв  10.14 54 хв 
Караванна 10.18 1 хв  10.19 59 хв 
Майський 10.21 1 хв  10.22 1 г  2 хв 
Манченки 10.25 1 хв  10.26 1 г  6 хв 
Горіховий Гай 10.30 1 хв  10.31 1 г  11 хв 
Просторе 10.35 1 хв  10.36 1 г  16 хв 
Мерчик 10.40 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6159 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930