У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159 Золочів — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6159 сполученням Золочів - Харків-Балашівський відправляється зі станції Золочів о 05.42 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 07.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 05.42
Соснівка 05.47 1 хв  05.48 5 хв 
Чорноглазівка 05.53 1 хв  05.54 11 хв 
205 Км 05.58 1 хв  05.59 16 хв 
Рогозянка 06.06 1 хв  06.07 24 хв 
Феськи 06.11 1 хв  06.12 29 хв 
Чепелине 06.15 1 хв  06.16 33 хв 
Яротівка 06.21 1 хв  06.22 39 хв 
Пересічна 06.26 1 хв  06.27 44 хв 
224 Км 06.30 1 хв  06.31 48 хв 
Курортна 06.34 1 хв  06.35 52 хв 
Шпаківка 06.39 1 хв  06.40 57 хв 
Зарічанка 06.44 1 хв  06.45 1 г  2 хв 
Подвірки 06.48 1 хв  06.49 1 г  6 хв 
Рижів 06.55 1 хв  06.56 1 г  13 хв 
Хвилинка 06.58 1 хв  06.59 1 г  16 хв 
Нова Баварія 07.03 7 хв  07.10 1 г  21 хв 
6 Км 07.16 1 хв  07.17 1 г  34 хв 
Основа 07.24 15 хв  07.39 1 г  42 хв 
Верещаківка-Левадська 07.45 1 хв  07.46 2 г  3 хв 
Харків-Балашівський 07.51 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6159 Золочів — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції