У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159 Золочів — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6159 сполученням Золочів - Харків-Балашівський відправляється зі станції Золочів о 05.42 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 05.42
Соснівка 05.47 1 хв  05.48 5 хв 
Чорноглазівка 05.53 1 хв  05.54 11 хв 
205 Км 05.58 1 хв  05.59 16 хв 
Рогозянка 06.06 1 хв  06.07 24 хв 
Феськи 06.11 1 хв  06.12 29 хв 
Чепелине 06.15 1 хв  06.16 33 хв 
Яротівка 06.21 1 хв  06.22 39 хв 
Пересічна 06.26 1 хв  06.27 44 хв 
224 Км 06.30 1 хв  06.31 48 хв 
Курортна 06.34 1 хв  06.35 52 хв 
Шпаківка 06.39 1 хв  06.40 57 хв 
Зарічанка 06.44 1 хв  06.45 1 г  2 хв 
Подвірки 06.48 1 хв  06.49 1 г  6 хв 
Рижів 06.55 1 хв  06.56 1 г  13 хв 
Хвилинка 06.58 1 хв  06.59 1 г  16 хв 
Нова Баварія 07.03 4 хв  07.07 1 г  21 хв 
6 Км 07.13 1 хв  07.14 1 г  31 хв 
Основа 07.21 15 хв  07.36 1 г  39 хв 
Верещаківка-Левадська 07.42 1 хв  07.43 2 г 
Харків-Балашівський 07.48 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6159 Золочів — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930