У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6160 Чаплине — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6160 сполученням Чаплине - Авдіївка відправляється зі станції Чаплине о 05.00 і прибуває на станцію Авдіївка о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просяна, Демурине, Межова, Удачна, Покровськ, Гродівка, Желанна, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 05.00
Просяна 05.17 1 хв  05.18 17 хв 
Демурине 05.33 1 хв  05.34 33 хв 
Межова 06.01 1 хв  06.02 1 г  1 хв 
Удачна 06.26 1 хв  06.27 1 г  26 хв 
Покровськ 06.47 5 хв  06.52 1 г  47 хв 
Гродівка 07.10 1 хв  07.11 2 г  10 хв 
Желанна 07.26 1 хв  07.27 2 г  26 хв 
Очеретине 07.45 1 хв  07.46 2 г  45 хв 
Авдіївка 08.07 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6160 Чаплине — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30