У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6162 Маріуполь — Південнодонбаська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6162 сполученням Маріуполь - Південнодонбаська відправляється зі станції Маріуполь о 05.25 і прибуває на станцію Південнодонбаська о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сартана, Асланове, Кальчик, Карань, Волноваха, Велико-Анадоль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 05.25
Сартана 05.45 1 хв  05.46 20 хв 
Асланове 06.04 1 хв  06.05 39 хв 
Кальчик 06.18 1 хв  06.19 53 хв 
Карань 06.48 1 хв  06.49 1 г  23 хв 
Волноваха 07.15 3 хв  07.18 1 г  50 хв 
Велико-Анадоль 07.39 1 хв  07.40 2 г  14 хв 
Південнодонбаська 07.50 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6162 Маріуполь — Південнодонбаська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції