У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6163 Харків-Балашівський — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6163 сполученням Харків-Балашівський - Огульці відправляється зі станції Харків-Балашівський о 10.35 і прибуває на станцію Огульці о 12.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11-18/01 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 10.35
Верещаківка-Левадська 10.40 1 хв  10.41 5 хв 
Диканівка 10.44 1 хв  10.45 9 хв 
6 Км 10.48 1 хв  10.49 13 хв 
Нова Баварія 10.56 1 хв  10.57 21 хв 
Хвилинка 11.00 1 хв  11.01 25 хв 
Рижів 11.03 1 хв  11.04 28 хв 
Пісочин 11.06 2 хв  11.08 31 хв 
Рай-Оленівка 11.10 1 хв  11.11 35 хв 
Коротич 11.14 1 хв  11.15 39 хв 
Водяна 11.21 1 хв  11.22 46 хв 
Люботин 11.27 19 хв  11.46 52 хв 
Любівка 11.51 1 хв  11.52 1 г  16 хв 
Караванна 11.55 1 хв  11.56 1 г  20 хв 
Люботин-Західний 11.59 2 хв  12.01 1 г  24 хв 
Пирогова 12.08 1 хв  12.09 1 г  33 хв 
Огульці 12.14 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6163 Харків-Балашівський — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930