У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6163 Харків-Балашівський — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6163 сполученням Харків-Балашівський - Огульці відправляється зі станції Харків-Балашівський о 10.35 і прибуває на станцію Огульці о 12.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

09,11,10,12/09 відпр.Люботин-Захд.12.00хв, Прибуває ст. Огульці 12:16. ДР.
з 2019-09-05 по 2019-09-30: е/п6163 09,10,11,12/09 ДР,відпр.Люботин-Захид. 12.00хв,приб.ст.Огульци 12.16хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 10.35
Верещаківка-Левадська 10.40 1 хв  10.41 5 хв 
Диканівка 10.44 1 хв  10.45 9 хв 
6 Км 10.48 1 хв  10.49 13 хв 
Нова Баварія 10.56 1 хв  10.57 21 хв 
Хвилинка 11.00 1 хв  11.01 25 хв 
Рижів 11.03 1 хв  11.04 28 хв 
Пісочин 11.06 2 хв  11.08 31 хв 
Рай-Оленівка 11.10 1 хв  11.11 35 хв 
Коротич 11.14 1 хв  11.15 39 хв 
Водяна 11.21 1 хв  11.22 46 хв 
Люботин 11.27 19 хв  11.46 52 хв 
Любівка 11.51 1 хв  11.52 1 г  16 хв 
Караванна 11.55 1 хв  11.56 1 г  20 хв 
Люботин-Західний 11.59 2 хв  12.01 1 г  24 хв 
Пирогова 12.08 1 хв  12.09 1 г  33 хв 
Огульці 12.14 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6163 Харків-Балашівський — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031