У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6163-6164 Золочів — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6163-6164 сполученням Золочів - Харків-Балашівський відправляється зі станції Золочів о 08.18 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 10.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Диканівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 08.18
Соснівка 08.23 1 хв  08.24 5 хв 
Чорноглазівка 08.28 1 хв  08.29 10 хв 
205 Км 08.32 1 хв  08.33 14 хв 
Рогозянка 08.39 1 хв  08.40 21 хв 
Феськи 08.45 1 хв  08.46 27 хв 
Чепелине 08.49 1 хв  08.50 31 хв 
Яротівка 08.56 1 хв  08.57 38 хв 
Пересічна 09.01 1 хв  09.02 43 хв 
224 Км 09.05 1 хв  09.06 47 хв 
Курортна 09.09 1 хв  09.10 51 хв 
Шпаківка 09.14 1 хв  09.15 56 хв 
Зарічанка 09.19 1 хв  09.20 1 г  1 хв 
Подвірки 09.24 1 хв  09.25 1 г  6 хв 
Рижів 09.31 1 хв  09.32 1 г  13 хв 
Хвилинка 09.35 1 хв  09.36 1 г  17 хв 
Нова Баварія 09.39 1 хв  09.40 1 г  21 хв 
6 Км 09.46 1 хв  09.47 1 г  28 хв 
Диканівка 09.50 1 хв  09.51 1 г  32 хв 
Верещаківка-Левадська 09.55 1 хв  09.56 1 г  37 хв 
Харків-Балашівський 10.02 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6163-6164 Золочів — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031