У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6165 Харків-Балашівський — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6165 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик відправляється зі станції Харків-Балашівський о 13.38 і прибуває на станцію Мерчик о 15.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

16-30 листопада слідує ДР. Прибуття ст. Мерчик 15:20.
з 2019-11-08 по 2019-11-30: е/п №6165 Х-Балашовський - Мерчик 16-30 листопада слідує ДР. Прибуття ст. Мерчик 15:20.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 13.38
Верещаківка-Левадська 13.42 1 хв  13.43 4 хв 
Диканівка 13.47 1 хв  13.48 9 хв 
6 Км 13.50 1 хв  13.51 12 хв 
Нова Баварія 13.57 1 хв  13.58 19 хв 
Хвилинка 14.01 1 хв  14.02 23 хв 
Рижів 14.04 1 хв  14.05 26 хв 
Пісочин 14.07 2 хв  14.09 29 хв 
Рай-Оленівка 14.11 1 хв  14.12 33 хв 
Коротич 14.14 1 хв  14.15 36 хв 
Водяна 14.21 1 хв  14.22 43 хв 
Люботин 14.27 18 хв  14.45 49 хв 
Любівка 14.51 1 хв  14.52 1 г  13 хв 
Майський 14.56 1 хв  14.57 1 г  18 хв 
Манченки 15.00 1 хв  15.01 1 г  22 хв 
Горіховий Гай 15.05 1 хв  15.06 1 г  27 хв 
Просторе 15.10 1 хв  15.11 1 г  32 хв 
Мерчик 15.15 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6165 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031