У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6165 Харків-Балашівський — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6165 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик відправляється зі станції Харків-Балашівський о 13.38 і прибуває на станцію Мерчик о 15.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

08,10,16,18/04 ДР.17/04 слідує тільки до ст. Люботин. 22,24/04 слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 13.38
Верещаківка-Левадська 13.42 1 хв  13.43 4 хв 
Диканівка 13.47 1 хв  13.48 9 хв 
6 Км 13.50 1 хв  13.51 12 хв 
Нова Баварія 13.57 1 хв  13.58 19 хв 
Хвилинка 14.01 1 хв  14.02 23 хв 
Рижів 14.04 1 хв  14.05 26 хв 
Пісочин 14.07 2 хв  14.09 29 хв 
Рай-Оленівка 14.11 1 хв  14.12 33 хв 
Коротич 14.14 1 хв  14.15 36 хв 
Водяна 14.21 1 хв  14.22 43 хв 
Люботин 14.27 18 хв  14.45 49 хв 
Любівка 14.51 1 хв  14.52 1 г  13 хв 
Майський 14.56 1 хв  14.57 1 г  18 хв 
Манченки 15.00 1 хв  15.01 1 г  22 хв 
Горіховий Гай 15.05 1 хв  15.06 1 г  27 хв 
Просторе 15.10 1 хв  15.11 1 г  32 хв 
Мерчик 15.15 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6165 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930