У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6165 Золочів — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6165 сполученням Золочів - Харків-Балашівський відправляється зі станції Золочів о 11.35 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 13.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Диканівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11-24/01 слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 11.35
Соснівка 11.40 1 хв  11.41 5 хв 
Чорноглазівка 11.45 1 хв  11.46 10 хв 
205 Км 11.50 1 хв  11.51 15 хв 
Рогозянка 11.57 1 хв  11.58 22 хв 
Феськи 12.03 1 хв  12.04 28 хв 
Чепелине 12.07 1 хв  12.08 32 хв 
Яротівка 12.13 1 хв  12.14 38 хв 
Пересічна 12.19 1 хв  12.20 44 хв 
Пересічна 12.23 1 хв  12.24 48 хв 
Курортна 12.27 1 хв  12.28 52 хв 
Шпаківка 12.31 1 хв  12.32 56 хв 
Зарічанка 12.36 1 хв  12.37 1 г  1 хв 
Подвірки 12.41 1 хв  12.42 1 г  6 хв 
Рижів 12.48 1 хв  12.49 1 г  13 хв 
Хвилинка 12.52 1 хв  12.53 1 г  17 хв 
Нова Баварія 12.57 8 хв  13.05 1 г  22 хв 
6 Км 13.11 1 хв  13.12 1 г  36 хв 
Диканівка 13.14 1 хв  13.15 1 г  39 хв 
Верещаківка-Левадська 13.18 1 хв  13.19 1 г  43 хв 
Харків-Балашівський 13.23 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6165 Золочів — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728