У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6165/6166 Золочів — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6165/6166 сполученням Золочів - Харків-Балашівський відправляється зі станції Золочів о 11.35 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 13.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Диканівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 11.35
Соснівка 11.40 1 хв  11.41 5 хв 
Чорноглазівка 11.45 1 хв  11.46 10 хв 
205 Км 11.50 1 хв  11.51 15 хв 
Рогозянка 11.57 1 хв  11.58 22 хв 
Феськи 12.03 1 хв  12.04 28 хв 
Чепелине 12.07 1 хв  12.08 32 хв 
Яротівка 12.13 1 хв  12.14 38 хв 
Пересічна 12.19 1 хв  12.20 44 хв 
224 Км 12.23 1 хв  12.24 48 хв 
Курортна 12.27 1 хв  12.28 52 хв 
Шпаківка 12.31 1 хв  12.32 56 хв 
Зарічанка 12.36 1 хв  12.37 1 г  1 хв 
Подвірки 12.41 1 хв  12.42 1 г  6 хв 
Рижів 12.48 1 хв  12.49 1 г  13 хв 
Хвилинка 12.52 1 хв  12.53 1 г  17 хв 
Нова Баварія 12.57 8 хв  13.05 1 г  22 хв 
6 Км 13.11 1 хв  13.12 1 г  36 хв 
Диканівка 13.14 1 хв  13.15 1 г  39 хв 
Верещаківка-Балашовська 13.18 1 хв  13.19 1 г  43 хв 
Харків-Балашівський 13.23 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6165/6166 Золочів — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31