У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6165 Золочів — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6165 сполученням Золочів - Харків-Балашівський відправляється зі станції Золочів о 11.35 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 13.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Диканівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 11.35
Соснівка 11.40 1 хв  11.41 5 хв 
Чорноглазівка 11.45 1 хв  11.46 10 хв 
205 Км 11.50 1 хв  11.51 15 хв 
Рогозянка 11.57 1 хв  11.58 22 хв 
Феськи 12.03 1 хв  12.04 28 хв 
Чепелине 12.07 1 хв  12.08 32 хв 
Яротівка 12.13 1 хв  12.14 38 хв 
Пересічна 12.19 1 хв  12.20 44 хв 
224 Км 12.23 1 хв  12.24 48 хв 
Курортна 12.27 1 хв  12.28 52 хв 
Шпаківка 12.31 1 хв  12.32 56 хв 
Зарічанка 12.36 1 хв  12.37 1 г  1 хв 
Подвірки 12.41 1 хв  12.42 1 г  6 хв 
Рижів 12.48 1 хв  12.49 1 г  13 хв 
Хвилинка 12.52 1 хв  12.53 1 г  17 хв 
Нова Баварія 12.57 8 хв  13.05 1 г  22 хв 
6 Км 13.11 1 хв  13.12 1 г  36 хв 
Диканівка 13.14 1 хв  13.15 1 г  39 хв 
Верещаківка-Левадська 13.18 1 хв  13.19 1 г  43 хв 
Харків-Балашівський 13.23 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6165 Золочів — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30