У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6167 Золочів — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6167 сполученням Золочів - Харків-Левада відправляється зі станції Золочів о 13.23 і прибуває на станцію Харків-Левада о 15.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Диканівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 13.23
Соснівка 13.28 1 хв  13.29 5 хв 
Чорноглазівка 13.33 1 хв  13.34 10 хв 
205 Км 13.38 1 хв  13.39 15 хв 
Рогозянка 13.45 1 хв  13.46 22 хв 
Феськи 13.50 1 хв  13.51 27 хв 
Чепелине 13.54 1 хв  13.55 31 хв 
Яротівка 14.00 1 хв  14.01 37 хв 
Пересічна 14.05 1 хв  14.06 42 хв 
224 Км 14.09 1 хв  14.10 46 хв 
Курортна 14.13 1 хв  14.14 50 хв 
Шпаківка 14.18 1 хв  14.19 55 хв 
Зарічанка 14.23 1 хв  14.24 1 г 
Подвірки 14.27 1 хв  14.28 1 г  4 хв 
Рижів 14.33 1 хв  14.34 1 г  10 хв 
Хвилинка 14.36 1 хв  14.37 1 г  13 хв 
Нова Баварія 14.41 16 хв  14.57 1 г  18 хв 
6 Км 15.03 1 хв  15.04 1 г  40 хв 
Диканівка 15.06 1 хв  15.07 1 г  43 хв 
Верещаківка-Левадська 15.14 3 хв  15.17 1 г  51 хв 
Харків-Левада 15.22 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6167 Золочів — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції