У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6169 Помічна — Голованівськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6169 сполученням Помічна - Голованівськ відправляється зі станції Помічна о 05.32 і прибуває на станцію Голованівськ о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бешкетове, Глиняна, Бандурка, Підміська, Болеславчик, Іосипівка, Ємилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 05.32
Бешкетове 05.44 2 хв  05.46 12 хв 
Глиняна 05.55 1 хв  05.56 23 хв 
Бандурка 06.12 2 хв  06.14 40 хв 
Підміська 06.29 2 хв  06.31 57 хв 
Болеславчик 06.49 2 хв  06.51 1 г  17 хв 
Іосипівка 08.10 2 хв  08.12 2 г  38 хв 
Ємилівка 09.17 2 хв  09.19 3 г  45 хв 
Голованівськ 10.04 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6169 Помічна — Голованівськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031