У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6169 Золочів — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6169 сполученням Золочів - Харків-Пас. відправляється зі станції Золочів о 14.28 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Соснівка, Чорноглазівка, 205 Км, Рогозянка, Феськи, Чепелине, Яротівка, Пересічна, 224 Км, Курортна, Шпаківка, Зарічанка, Куряж, Залютине, Парк Н.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 14.28
Соснівка 14.33 1 хв  14.34 5 хв 
Чорноглазівка 14.38 1 хв  14.39 10 хв 
205 Км 14.43 1 хв  14.44 15 хв 
Рогозянка 14.51 1 хв  14.52 23 хв 
Феськи 14.56 1 хв  14.57 28 хв 
Чепелине 15.01 1 хв  15.02 33 хв 
Яротівка 15.07 2 хв  15.09 39 хв 
Пересічна 15.13 3 хв  15.16 45 хв 
224 Км 15.19 1 хв  15.20 51 хв 
Курортна 15.24 1 хв  15.25 56 хв 
Шпаківка 15.29 1 хв  15.30 1 г  1 хв 
Зарічанка 15.34 1 хв  15.35 1 г  6 хв 
Куряж 15.39 1 хв  15.40 1 г  11 хв 
Залютине 15.47 1 хв  15.48 1 г  19 хв 
Парк Н 15.55 1 хв  15.56 1 г  27 хв 
Харків-Пас. 16.01 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6169 Золочів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції