У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6169 Золочів — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6169 сполученням Золочів - Харків-Пас. відправляється зі станції Золочів о 14.28 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Соснівка, Чорноглазівка, 205 Км, Рогозянка, Феськи, Чепелине, Яротівка, Пересічна, 224 Км, Курортна, Шпаківка, Зарічанка, Куряж, Залютине, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 14.28
Соснівка 14.33 1 хв  14.34 5 хв 
Чорноглазівка 14.38 1 хв  14.39 10 хв 
205 Км 14.43 1 хв  14.44 15 хв 
Рогозянка 14.51 1 хв  14.52 23 хв 
Феськи 14.56 1 хв  14.57 28 хв 
Чепелине 15.01 1 хв  15.02 33 хв 
Яротівка 15.07 2 хв  15.09 39 хв 
Пересічна 15.13 3 хв  15.16 45 хв 
224 Км 15.19 1 хв  15.20 51 хв 
Курортна 15.24 1 хв  15.25 56 хв 
Шпаківка 15.29 1 хв  15.30 1 г  1 хв 
Зарічанка 15.34 1 хв  15.35 1 г  6 хв 
Куряж 15.39 1 хв  15.40 1 г  11 хв 
Залютине 15.47 1 хв  15.48 1 г  19 хв 
Новоселівка 15.55 1 хв  15.56 1 г  27 хв 
Харків-Пас. 16.01 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6169 Золочів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031