У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6169 Золочів — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6169 сполученням Золочів - Харків-Пас. відправляється зі станції Золочів о 14.28 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Соснівка, Чорноглазівка, 205 Км, Рогозянка, Феськи, Чепелине, Яротівка, Пересічна, Пересічна, Курортна, Шпаківка, Зарічанка, Куряж, Залютине, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

13,14,15,16/05 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 14.28
Соснівка 14.33 1 хв  14.34 5 хв 
Чорноглазівка 14.38 1 хв  14.39 10 хв 
205 Км 14.43 1 хв  14.44 15 хв 
Рогозянка 14.51 1 хв  14.52 23 хв 
Феськи 14.56 1 хв  14.57 28 хв 
Чепелине 15.01 1 хв  15.02 33 хв 
Яротівка 15.07 2 хв  15.09 39 хв 
Пересічна 15.13 3 хв  15.16 45 хв 
Пересічна 15.19 1 хв  15.20 51 хв 
Курортна 15.24 1 хв  15.25 56 хв 
Шпаківка 15.29 1 хв  15.30 1 г  1 хв 
Зарічанка 15.34 1 хв  15.35 1 г  6 хв 
Куряж 15.39 1 хв  15.40 1 г  11 хв 
Залютине 15.47 1 хв  15.48 1 г  19 хв 
Новоселівка 15.55 1 хв  15.56 1 г  27 хв 
Харків-Пас. 16.01 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6169 Золочів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031