У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6170 Голованівськ — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6170 сполученням Голованівськ - Помічна відправляється зі станції Голованівськ о 10.57 і прибуває на станцію Помічна о 15.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ємилівка, Іосипівка, Болеславчик, Підміська, Бандурка, Глиняна, Бешкетове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Голованівськ 10.57
Ємилівка 11.41 2 хв  11.43 44 хв 
Іосипівка 12.49 2 хв  12.51 1 г  52 хв 
Болеславчик 14.10 2 хв  14.12 3 г  13 хв 
Підміська 14.30 2 хв  14.32 3 г  33 хв 
Бандурка 14.47 2 хв  14.49 3 г  50 хв 
Глиняна 15.11 1 хв  15.12 4 г  14 хв 
Бешкетове 15.20 2 хв  15.22 4 г  23 хв 
Помічна 15.34 4 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6170 Голованівськ — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30