У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6171 Харків-Балашівський — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6171 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик відправляється зі станції Харків-Балашівський о 20.14 і прибуває на станцію Мерчик о 21.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 20.14
Верещаківка-Левадська 20.19 1 хв  20.20 5 хв 
Диканівка 20.23 1 хв  20.24 9 хв 
6 Км 20.27 1 хв  20.28 13 хв 
Нова Баварія 20.34 1 хв  20.35 20 хв 
Хвилинка 20.38 1 хв  20.39 24 хв 
Рижів 20.41 1 хв  20.42 27 хв 
Пісочин 20.45 2 хв  20.47 31 хв 
Рай-Оленівка 20.49 1 хв  20.50 35 хв 
Коротич 20.53 1 хв  20.54 39 хв 
Водяна 21.00 1 хв  21.01 46 хв 
Люботин 21.06 16 хв  21.22 52 хв 
Любівка 21.27 1 хв  21.28 1 г  13 хв 
Майський 21.32 1 хв  21.33 1 г  18 хв 
Манченки 21.36 1 хв  21.37 1 г  22 хв 
Горіховий Гай 21.41 1 хв  21.42 1 г  27 хв 
Просторе 21.46 1 хв  21.47 1 г  32 хв 
Мерчик 21.51 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6171 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції