У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6171 Харків-Балашівський — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6171 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик відправляється зі станції Харків-Балашівський о 20.14 і прибуває на станцію Мерчик о 21.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 20.14
Верещаківка-Левадська 20.19 1 хв  20.20 5 хв 
Диканівка 20.23 1 хв  20.24 9 хв 
6 Км 20.27 1 хв  20.28 13 хв 
Нова Баварія 20.34 1 хв  20.35 20 хв 
Хвилинка 20.38 1 хв  20.39 24 хв 
Рижів 20.41 1 хв  20.42 27 хв 
Пісочин 20.45 2 хв  20.47 31 хв 
Рай-Оленівка 20.49 1 хв  20.50 35 хв 
Коротич 20.53 1 хв  20.54 39 хв 
Водяна 21.00 1 хв  21.01 46 хв 
Люботин 21.06 16 хв  21.22 52 хв 
Любівка 21.28 1 хв  21.29 1 г  14 хв 
Майський 21.33 1 хв  21.34 1 г  19 хв 
Манченки 21.37 1 хв  21.38 1 г  23 хв 
Горіховий Гай 21.42 1 хв  21.43 1 г  28 хв 
Просторе 21.47 1 хв  21.48 1 г  33 хв 
Мерчик 21.52 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6171 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031