У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6171 Золочів — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6171 сполученням Золочів - Харків-Балашівський відправляється зі станції Золочів о 17.37 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 19.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 17.37
Соснівка 17.43 1 хв  17.44 6 хв 
Чорноглазівка 17.48 1 хв  17.49 11 хв 
205 Км 17.53 1 хв  17.54 16 хв 
Рогозянка 18.00 1 хв  18.01 23 хв 
Феськи 18.05 1 хв  18.06 28 хв 
Чепелине 18.09 1 хв  18.10 32 хв 
Яротівка 18.15 1 хв  18.16 38 хв 
Пересічна 18.20 1 хв  18.21 43 хв 
224 Км 18.24 1 хв  18.25 47 хв 
Курортна 18.28 1 хв  18.29 51 хв 
Шпаківка 18.33 1 хв  18.34 56 хв 
Зарічанка 18.37 1 хв  18.38 1 г 
Подвірки 18.41 1 хв  18.42 1 г  4 хв 
Рижів 18.47 1 хв  18.48 1 г  10 хв 
Хвилинка 18.50 1 хв  18.51 1 г  13 хв 
Нова Баварія 18.54 13 хв  19.07 1 г  17 хв 
6 Км 19.13 1 хв  19.14 1 г  36 хв 
Основа 19.20 15 хв  19.35 1 г  43 хв 
Верещаківка-Левадська 19.43 1 хв  19.44 2 г  6 хв 
Харків-Балашівський 19.52 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6171 Золочів — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції