У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6172 Дніпро-Головний — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6172 сполученням Дніпро-Головний - Красноград відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.47 і прибуває на станцію Красноград о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 196 Км, 195 Км, 192 Км, Підміська, Новомосковськ-Дніпровський, 162 Км, Губиниха, 137 Км, 122 Км, 112 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.47
193 Км 08.55 1 хв  08.56 8 хв 
Нижньодніпровськ 08.59 2 хв  09.01 12 хв 
196 Км 09.04 1 хв  09.05 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.09 1 хв  09.10 22 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.13 2 хв  09.15 26 хв 
195 Км 09.18 1 хв  09.19 31 хв 
195 Км 09.21 1 хв  09.22 34 хв 
194 Км 09.24 1 хв  09.25 37 хв 
192 Км 09.27 1 хв  09.28 40 хв 
Олександрівка 09.31 1 хв  09.32 44 хв 
Самарівка 09.34 2 хв  09.36 47 хв 
Підміська 09.40 1 хв  09.41 53 хв 
Кулебівка 09.48 2 хв  09.50 1 г  1 хв 
Жестибуд 09.55 1 хв  09.56 1 г  8 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 10.04 20 хв  10.24 1 г  17 хв 
168 Км 10.34 3 хв  10.37 1 г  47 хв 
Вільне 10.46 2 хв  10.48 1 г  59 хв 
162 Км 10.51 2 хв  10.53 2 г  4 хв 
160 Км 10.58 2 хв  11.00 2 г  11 хв 
159 Км 11.03 2 хв  11.05 2 г  16 хв 
Губиниха 11.13 2 хв  11.15 2 г  26 хв 
Кільчень 11.25 2 хв  11.27 2 г  38 хв 
140 Км 11.37 2 хв  11.39 2 г  50 хв 
137 Км 11.43 1 хв  11.44 2 г  56 хв 
134 Км 11.49 2 хв  11.51 3 г  2 хв 
Перещепине 12.01 2 хв  12.03 3 г  14 хв 
122 Км 12.11 2 хв  12.13 3 г  24 хв 
118 Км 12.19 3 хв  12.22 3 г  32 хв 
Бузівка 12.27 2 хв  12.29 3 г  40 хв 
112 Км 12.35 2 хв  12.37 3 г  48 хв 
108 Км 12.42 2 хв  12.44 3 г  55 хв 
Зачепилівка 12.56 2 хв  12.58 4 г  9 хв 
94 км 13.05 2 хв  13.07 4 г  18 хв 
92 Км 13.11 2 хв  13.13 4 г  24 хв 
Леб'яже 13.20 2 хв  13.22 4 г  33 хв 
Красноград 13.36 4 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6172 Дніпро-Головний — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції