У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6172 Дніпро-Головний — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6172 сполученням Дніпро-Головний - Красноград відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.47 і прибуває на станцію Красноград о 13.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол, 194 Км, Самарівка, Жестибуд, Вільне, 159 Км, 140 Км, Перещепине, Бузівка, Зачепилівка, Леб'яже.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.47
Пост Амур 08.52 1 хв  08.53 5 хв 
193 Км 08.55 1 хв  08.56 8 хв 
Нижньодніпровськ 08.59 2 хв  09.01 12 хв 
196 Км 09.04 1 хв  09.05 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.09 1 хв  09.10 22 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.13 2 хв  09.15 26 хв 
196 Км 09.18 1 хв  09.19 31 хв 
195 Км 09.21 1 хв  09.22 34 хв 
194 Км 09.24 1 хв  09.25 37 хв 
192 Км 09.27 1 хв  09.28 40 хв 
Олександрівка 09.31 1 хв  09.32 44 хв 
Самарівка 09.34 2 хв  09.36 47 хв 
Підміська 09.40 1 хв  09.41 53 хв 
Кулебівка 09.48 2 хв  09.50 1 г  1 хв 
Жестибуд 09.55 1 хв  09.56 1 г  8 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 10.04 20 хв  10.24 1 г  17 хв 
168 Км 10.32 3 хв  10.35 1 г  45 хв 
Вільне 10.44 2 хв  10.46 1 г  57 хв 
162 Км 10.49 2 хв  10.51 2 г  2 хв 
160 Км 10.56 2 хв  10.58 2 г  9 хв 
159 Км 11.00 2 хв  11.02 2 г  13 хв 
Губиниха 11.09 2 хв  11.11 2 г  22 хв 
Кільчень 11.21 2 хв  11.23 2 г  34 хв 
140 Км 11.33 2 хв  11.35 2 г  46 хв 
137 Км 11.38 1 хв  11.39 2 г  51 хв 
134 Км 11.44 2 хв  11.46 2 г  57 хв 
Перещепине 11.54 2 хв  11.56 3 г  7 хв 
122 Км 12.04 2 хв  12.06 3 г  17 хв 
118 Км 12.11 3 хв  12.14 3 г  24 хв 
Бузівка 12.19 2 хв  12.21 3 г  32 хв 
112 Км 12.26 2 хв  12.28 3 г  39 хв 
108 Км 12.33 2 хв  12.35 3 г  46 хв 
Зачепилівка 12.45 2 хв  12.47 3 г  58 хв 
94 км 12.54 2 хв  12.56 4 г  7 хв 
92 Км 13.00 2 хв  13.02 4 г  13 хв 
Леб'яже 13.09 2 хв  13.11 4 г  22 хв 
Красноград 13.26 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6172 Дніпро-Головний — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031