У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6172 Дніпро-Головний — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6172 сполученням Дніпро-Головний - Красноград відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.47 і прибуває на станцію Красноград о 13.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, 196 Км, 192 Км, Підміська, Новомосковськ-Дніпровський, 162 Км, Губиниха, 137 Км, 122 Км, 112 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.47
193 Км 08.55 1 хв  08.56 8 хв 
Нижньодніпровськ 08.59 2 хв  09.01 12 хв 
196 Км 09.04 1 хв  09.05 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.09 1 хв  09.10 22 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.13 2 хв  09.15 26 хв 
196 Км 09.18 1 хв  09.19 31 хв 
195 Км 09.21 1 хв  09.22 34 хв 
194 Км 09.24 1 хв  09.25 37 хв 
192 Км 09.27 1 хв  09.28 40 хв 
Олександрівка 09.31 1 хв  09.32 44 хв 
Самарівка 09.34 2 хв  09.36 47 хв 
Підміська 09.40 1 хв  09.41 53 хв 
Кулебівка 09.48 2 хв  09.50 1 г  1 хв 
Жестибуд 09.55 1 хв  09.56 1 г  8 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 10.04 20 хв  10.24 1 г  17 хв 
168 Км 10.32 3 хв  10.35 1 г  45 хв 
Вільне 10.44 2 хв  10.46 1 г  57 хв 
162 Км 10.49 2 хв  10.51 2 г  2 хв 
160 Км 10.56 2 хв  10.58 2 г  9 хв 
159 Км 11.00 2 хв  11.02 2 г  13 хв 
Губиниха 11.09 2 хв  11.11 2 г  22 хв 
Кільчень 11.21 2 хв  11.23 2 г  34 хв 
140 Км 11.33 2 хв  11.35 2 г  46 хв 
137 Км 11.38 1 хв  11.39 2 г  51 хв 
134 Км 11.44 2 хв  11.46 2 г  57 хв 
Перещепине 11.54 2 хв  11.56 3 г  7 хв 
122 Км 12.04 2 хв  12.06 3 г  17 хв 
118 Км 12.11 3 хв  12.14 3 г  24 хв 
Бузівка 12.19 2 хв  12.21 3 г  32 хв 
112 Км 12.26 2 хв  12.28 3 г  39 хв 
108 Км 12.33 2 хв  12.35 3 г  46 хв 
Зачепилівка 12.45 2 хв  12.47 3 г  58 хв 
94 км 12.54 2 хв  12.56 4 г  7 хв 
92 Км 13.00 2 хв  13.02 4 г  13 хв 
Леб'яже 13.09 2 хв  13.11 4 г  22 хв 
Красноград 13.26 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6172 Дніпро-Головний — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728