У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6173-6174 Моршин — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6173-6174 сполученням Моршин - Львів відправляється зі станції Моршин о 05.25 і прибуває на станцію Львів о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Станків, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Моршин 05.25
Довге-Моршинське 05.31 1 хв  05.32 6 хв 
Станків 05.36 1 хв  05.36 11 хв 
Миртюки 05.41 1 хв  05.42 16 хв 
Стрий 05.49 2 хв  05.51 24 хв 
Угерсько 05.58 1 хв  05.59 33 хв 
П'ятничани 06.04 1 хв  06.05 39 хв 
Більче 06.10 1 хв  06.11 45 хв 
Пісочна 06.19 1 хв  06.20 54 хв 
Миколаїв-Дністровський 06.28 2 хв  06.30 1 г  3 хв 
Задорожна 06.35 1 хв  06.36 1 г  10 хв 
Черкаси Львівські 06.40 1 хв  06.41 1 г  15 хв 
Дмитрія 06.45 1 хв  06.46 1 г  20 хв 
Щирець 1 06.50 1 хв  06.51 1 г  25 хв 
Щирець 2 06.54 1 хв  06.55 1 г  29 хв 
Семенівка 07.00 1 хв  07.01 1 г  35 хв 
Пустомити 07.06 2 хв  07.08 1 г  41 хв 
Глинна Наварія 07.12 1 хв  07.13 1 г  47 хв 
Оброшин 07.20 1 хв  07.21 1 г  55 хв 
Скнилів 07.28 2 хв  07.30 2 г  3 хв 
Львів 07.40 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6173-6174 Моршин — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031