У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6174 Дніпро-Головний — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6174 сполученням Дніпро-Головний - Красноград відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.50 і прибуває на станцію Красноград о 00.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 195 Км, Олександрівка, Кулебівка, 168 Км, 160 Км, Кільчень, 134 Км, 118 Км, 108 Км, 92 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.50
193 Км 19.57 1 хв  19.58 7 хв 
Нижньодніпровськ 20.02 2 хв  20.04 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 20.13 1 хв  20.14 23 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 20.17 1 хв  20.18 27 хв 
196 Км 20.22 1 хв  20.23 32 хв 
195 Км 20.25 1 хв  20.26 35 хв 
194 Км 20.29 1 хв  20.30 39 хв 
192 Км 20.32 1 хв  20.33 42 хв 
Олександрівка 20.35 1 хв  20.36 45 хв 
Самарівка 20.40 2 хв  20.42 50 хв 
Підміська 20.46 2 хв  20.48 56 хв 
Кулебівка 20.57 1 хв  20.58 1 г  7 хв 
Жестибуд 21.03 1 хв  21.04 1 г  13 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 21.11 20 хв  21.31 1 г  21 хв 
168 Км 21.40 1 хв  21.41 1 г  50 хв 
Вільне 21.51 2 хв  21.53 2 г  1 хв 
162 Км 21.56 1 хв  21.57 2 г  6 хв 
160 Км 22.00 1 хв  22.01 2 г  10 хв 
159 Км 22.05 1 хв  22.06 2 г  15 хв 
Губиниха 22.14 2 хв  22.16 2 г  24 хв 
Кільчень 22.26 2 хв  22.28 2 г  36 хв 
140 Км 22.40 2 хв  22.42 2 г  50 хв 
137 Км 22.47 1 хв  22.48 2 г  57 хв 
134 Км 22.55 1 хв  22.56 3 г  5 хв 
Перещепине 23.05 2 хв  23.07 3 г  15 хв 
122 Км 23.15 1 хв  23.16 3 г  25 хв 
118 Км 23.22 2 хв  23.24 3 г  32 хв 
Бузівка 23.29 2 хв  23.31 3 г  39 хв 
112 Км 23.37 1 хв  23.38 3 г  47 хв 
108 Км 23.44 1 хв  23.45 3 г  54 хв 
Зачепилівка 23.55 2 хв  23.57 4 г  5 хв 
94 км 00.04 1 хв  00.05 4 г  14 хв 
92 Км 00.09 1 хв  00.10 4 г  19 хв 
Леб'яже 00.16 2 хв  00.18 4 г  26 хв 
Красноград 00.33 4 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6174 Дніпро-Головний — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031