У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6174 Дніпро-Головний — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6174 сполученням Дніпро-Головний - Красноград відправляється зі станції Дніпро-Головний о 18.50 і прибуває на станцію Красноград о 23.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, 195 Км, 192 Км, Підміська, Новомосковськ-Дніпровський, 162 Км, Губиниха, 137 Км, 122 Км, 112 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 18.50
193 Км 18.57 1 хв  18.58 7 хв 
Нижньодніпровськ 19.02 1 хв  19.03 12 хв 
196 Км 19.06 1 хв  19.07 16 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 19.11 1 хв  19.12 21 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 19.15 1 хв  19.16 25 хв 
195 Км 19.20 1 хв  19.21 30 хв 
195 Км 19.23 1 хв  19.24 33 хв 
194 Км 19.27 1 хв  19.28 37 хв 
192 Км 19.30 1 хв  19.31 40 хв 
Олександрівка 19.34 1 хв  19.35 44 хв 
Самарівка 19.38 2 хв  19.40 48 хв 
Підміська 19.44 2 хв  19.46 54 хв 
Кулебівка 19.55 1 хв  19.56 1 г  5 хв 
Жестибуд 20.01 1 хв  20.02 1 г  11 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 20.09 20 хв  20.29 1 г  19 хв 
168 Км 20.38 1 хв  20.39 1 г  48 хв 
Вільне 20.49 2 хв  20.51 1 г  59 хв 
162 Км 20.54 1 хв  20.55 2 г  4 хв 
160 Км 20.58 1 хв  20.59 2 г  8 хв 
159 Км 21.03 1 хв  21.04 2 г  13 хв 
Губиниха 21.12 2 хв  21.14 2 г  22 хв 
Кільчень 21.24 2 хв  21.26 2 г  34 хв 
140 Км 21.38 2 хв  21.40 2 г  48 хв 
137 Км 21.45 1 хв  21.46 2 г  55 хв 
134 Км 21.53 1 хв  21.54 3 г  3 хв 
Перещепине 22.03 2 хв  22.05 3 г  13 хв 
122 Км 22.13 1 хв  22.14 3 г  23 хв 
118 Км 22.20 2 хв  22.22 3 г  30 хв 
Бузівка 22.27 2 хв  22.29 3 г  37 хв 
112 Км 22.35 1 хв  22.36 3 г  45 хв 
108 Км 22.42 1 хв  22.43 3 г  52 хв 
Зачепилівка 22.53 2 хв  22.55 4 г  3 хв 
94 км 23.02 1 хв  23.03 4 г  12 хв 
92 Км 23.07 1 хв  23.08 4 г  17 хв 
Леб'яже 23.14 2 хв  23.16 4 г  24 хв 
Красноград 23.31 4 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6174 Дніпро-Головний — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31