У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6174 Дніпро-Головний — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6174 сполученням Дніпро-Головний - Красноград відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.40 і прибуває на станцію Красноград о 00.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 195 Км, Олександрівка, Кулебівка, Вільне, 159 Км, 140 Км, Перещепине, Бузівка, Зачепилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.40
193 Км 19.47 1 хв  19.48 7 хв 
Нижньодніпровськ 19.52 2 хв  19.54 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 20.03 1 хв  20.04 23 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 20.07 1 хв  20.08 27 хв 
196 Км 20.12 1 хв  20.13 32 хв 
195 Км 20.15 1 хв  20.16 35 хв 
194 Км 20.19 1 хв  20.20 39 хв 
192 Км 20.22 1 хв  20.23 42 хв 
Олександрівка 20.26 1 хв  20.27 46 хв 
Самарівка 20.30 1 хв  20.31 50 хв 
Підміська 20.41 2 хв  20.43 1 г  1 хв 
Кулебівка 20.47 1 хв  20.48 1 г  7 хв 
Жестибуд 20.53 1 хв  20.54 1 г  13 хв 
168 Км 21.30 1 хв  21.31 1 г  50 хв 
Вільне 21.41 2 хв  21.43 2 г  1 хв 
162 Км 21.46 1 хв  21.47 2 г  6 хв 
160 Км 21.50 1 хв  21.51 2 г  10 хв 
159 Км 21.55 1 хв  21.56 2 г  15 хв 
Губиниха 22.04 2 хв  22.06 2 г  24 хв 
Кільчень 22.16 2 хв  22.18 2 г  36 хв 
140 Км 22.30 2 хв  22.32 2 г  50 хв 
137 Км 22.37 1 хв  22.38 2 г  57 хв 
134 Км 22.45 1 хв  22.46 3 г  5 хв 
Перещепине 22.55 2 хв  22.57 3 г  15 хв 
122 Км 23.05 1 хв  23.06 3 г  25 хв 
118 Км 23.12 2 хв  23.14 3 г  32 хв 
Бузівка 23.19 2 хв  23.21 3 г  39 хв 
112 Км 23.27 1 хв  23.28 3 г  47 хв 
108 Км 23.34 1 хв  23.35 3 г  54 хв 
Зачепилівка 23.45 2 хв  23.47 4 г  5 хв 
94 км 23.54 1 хв  23.55 4 г  14 хв 
Леб'яже 00.06 2 хв  00.08 4 г  26 хв 
Красноград 00.23 4 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6174 Дніпро-Головний — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30