У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6174 Дніпро-Головний — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6174 сполученням Дніпро-Головний - Красноград відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.40 і прибуває на станцію Красноград о 00.23 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 19 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, 196 Км, 192 Км, Підміська, Новомосковськ-Дніпровський, 162 Км, Губиниха, 137 Км, 122 Км, 112 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.40
193 Км 19.47 1 хв  19.48 7 хв 
Нижньодніпровськ 19.52 2 хв  19.54 12 хв 
196 Км 19.57 1 хв  19.58 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 20.03 1 хв  20.04 23 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 20.07 1 хв  20.08 27 хв 
196 Км 20.12 1 хв  20.13 32 хв 
195 Км 20.15 1 хв  20.16 35 хв 
194 Км 20.19 1 хв  20.20 39 хв 
192 Км 20.22 1 хв  20.23 42 хв 
Олександрівка 20.26 1 хв  20.27 46 хв 
Самарівка 20.30 1 хв  20.31 50 хв 
Підміська 20.41 2 хв  20.43 1 г  1 хв 
Кулебівка 20.47 1 хв  20.48 1 г  7 хв 
Жестибуд 20.53 1 хв  20.54 1 г  13 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 03.00 18 г 21 хв  21.21 7 г  20 хв 
168 Км 21.30 1 хв  21.31 1 д  1 г  50 хв 
Вільне 21.41 2 хв  21.43 1 д  2 г  1 хв 
162 Км 21.46 1 хв  21.47 1 д  2 г  6 хв 
160 Км 21.50 1 хв  21.51 1 д  2 г  10 хв 
159 Км 21.55 1 хв  21.56 1 д  2 г  15 хв 
Губиниха 22.04 2 хв  22.06 1 д  2 г  24 хв 
Кільчень 22.16 2 хв  22.18 1 д  2 г  36 хв 
140 Км 22.30 2 хв  22.32 1 д  2 г  50 хв 
137 Км 22.37 1 хв  22.38 1 д  2 г  57 хв 
134 Км 22.45 1 хв  22.46 1 д  3 г  5 хв 
Перещепине 22.55 2 хв  22.57 1 д  3 г  15 хв 
122 Км 23.05 1 хв  23.06 1 д  3 г  25 хв 
118 Км 23.12 2 хв  23.14 1 д  3 г  32 хв 
Бузівка 23.19 2 хв  23.21 1 д  3 г  39 хв 
112 Км 23.27 1 хв  23.28 1 д  3 г  47 хв 
108 Км 23.34 1 хв  23.35 1 д  3 г  54 хв 
Зачепилівка 23.45 2 хв  23.47 1 д  4 г  5 хв 
94 км 23.54 1 хв  23.55 1 д  4 г  14 хв 
92 Км 23.59 1 хв  00.00 1 д  4 г  19 хв 
Леб'яже 00.06 2 хв  00.08 1 д  4 г  26 хв 
Красноград 00.23 1 д  4 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6174 Дніпро-Головний — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031