У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6175/6176 Львів — Моршин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6175/6176 сполученням Львів - Моршин відправляється зі станції Львів о 21.20 і прибуває на станцію Моршин о 23.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Оброшин, Пустомити, Щирець 2, Дмитрія, Задорожна, Пісочна, П'ятничани, Стрий, Станків.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 21.20
Скнилів 21.30 1 хв  21.31 10 хв 
Оброшин 21.37 1 хв  21.38 17 хв 
Глинна Наварія 21.45 1 хв  21.46 25 хв 
Пустомити 21.49 1 хв  21.50 29 хв 
Семенівка 21.54 1 хв  21.55 34 хв 
Щирець 2 22.00 1 хв  22.01 40 хв 
Щирець 1 22.03 1 хв  22.04 43 хв 
Дмитрія 22.07 1 хв  22.08 47 хв 
Черкаси Львівські 22.12 1 хв  22.13 52 хв 
Задорожна 22.17 1 хв  22.18 57 хв 
Миколаїв-Дністровський 22.25 1 хв  22.26 1 г  5 хв 
Пісочна 22.33 1 хв  22.34 1 г  13 хв 
Більче 22.41 1 хв  22.42 1 г  21 хв 
П'ятничани 22.45 1 хв  22.46 1 г  25 хв 
Угерсько 22.51 1 хв  22.52 1 г  31 хв 
Стрий 22.59 2 хв  23.01 1 г  39 хв 
Миртюки 23.07 1 хв  23.08 1 г  47 хв 
Станків 23.11 1 хв  23.12 1 г  51 хв 
Довге-Моршинське 23.15 1 хв  23.16 1 г  55 хв 
Моршин 23.23 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6175/6176 Львів — Моршин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930