У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6175-6176 Львів — Моршин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6175-6176 сполученням Львів - Моршин відправляється зі станції Львів о 21.20 і прибуває на станцію Моршин о 23.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Оброшин, Пустомити, Щирець 2, Дмитрія, Задорожна, Пісочна, П'ятничани, Стрий, Станків.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 21.20
Скнилів 21.30 1 хв  21.31 10 хв 
Оброшин 21.37 1 хв  21.38 17 хв 
Глинна Наварія 21.45 1 хв  21.46 25 хв 
Пустомити 21.49 1 хв  21.50 29 хв 
Семенівка 21.54 1 хв  21.55 34 хв 
Щирець 2 22.00 1 хв  22.01 40 хв 
Щирець 1 22.03 1 хв  22.04 43 хв 
Дмитрія 22.07 1 хв  22.08 47 хв 
Черкаси Львівські 22.12 1 хв  22.13 52 хв 
Задорожна 22.17 1 хв  22.18 57 хв 
Миколаїв-Дністровський 22.25 1 хв  22.26 1 г  5 хв 
Пісочна 22.33 1 хв  22.34 1 г  13 хв 
Більче 22.41 1 хв  22.42 1 г  21 хв 
П'ятничани 22.45 1 хв  22.46 1 г  25 хв 
Угерсько 22.51 1 хв  22.52 1 г  31 хв 
Стрий 22.59 2 хв  23.01 1 г  39 хв 
Миртюки 23.07 1 хв  23.08 1 г  47 хв 
Станків 23.11 1 хв  23.12 1 г  51 хв 
Довге-Моршинське 23.15 1 хв  23.16 1 г  55 хв 
Моршин 23.23 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6175-6176 Львів — Моршин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30