У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6175 Золочів — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6175 сполученням Золочів - Харків-Балашівський відправляється зі станції Золочів о 19.50 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 21.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Диканівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 19.50
Соснівка 19.55 1 хв  19.56 5 хв 
Чорноглазівка 20.00 1 хв  20.01 10 хв 
205 Км 20.05 1 хв  20.06 15 хв 
Рогозянка 20.12 1 хв  20.13 22 хв 
Феськи 20.17 1 хв  20.18 27 хв 
Чепелине 20.21 1 хв  20.22 31 хв 
Яротівка 20.27 1 хв  20.28 37 хв 
Пересічна 20.32 1 хв  20.33 42 хв 
224 Км 20.36 1 хв  20.37 46 хв 
Курортна 20.40 1 хв  20.41 50 хв 
Шпаківка 20.45 1 хв  20.46 55 хв 
Зарічанка 20.50 1 хв  20.51 1 г 
Подвірки 20.54 1 хв  20.55 1 г  4 хв 
Рижів 21.00 1 хв  21.01 1 г  10 хв 
Хвилинка 21.03 1 хв  21.04 1 г  13 хв 
Нова Баварія 21.07 2 хв  21.09 1 г  17 хв 
6 Км 21.15 2 хв  21.17 1 г  25 хв 
Диканівка 21.20 1 хв  21.21 1 г  30 хв 
Верещаківка-Левадська 21.24 1 хв  21.25 1 г  34 хв 
Харків-Балашівський 21.30 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6175 Золочів — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30