У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6181 Південнодонбаська — Маріуполь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6181 сполученням Південнодонбаська - Маріуполь відправляється зі станції Південнодонбаська о 20.05 і прибуває на станцію Маріуполь о 22.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Велико-Анадоль, Волноваха, Карань, Кальчик, Асланове, Сартана.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Південнодонбаська 20.05
Велико-Анадоль 20.15 1 хв  20.16 10 хв 
Волноваха 20.36 2 хв  20.38 31 хв 
Карань 21.04 1 хв  21.05 59 хв 
Кальчик 21.34 1 хв  21.35 1 г  29 хв 
Асланове 21.48 1 хв  21.49 1 г  43 хв 
Сартана 22.07 1 хв  22.08 2 г  2 хв 
Маріуполь 22.33 2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6181 Південнодонбаська — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031