У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6183 Стрий — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6183 сполученням Стрий - Мукачево відправляється зі станції Стрий о 08.30 і прибуває на станцію Мукачево о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Конюхів, Гірне, Любинці, Стинава Нижня, Нижнє Синьовидне, Верхнє Синьовидне, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Тернавка, Лавочне, Бескит, Скотарське, Воловець, Свалява, Карпати.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 08.30
Конюхів 08.39 1 хв  08.40 9 хв 
Гірне 08.45 1 хв  08.46 15 хв 
Любинці 08.50 1 хв  08.51 20 хв 
Стинава Нижня 08.55 1 хв  08.56 25 хв 
Нижнє Синьовидне 09.00 1 хв  09.01 30 хв 
Верхнє Синьовидне 09.07 1 хв  09.08 37 хв 
Сколе 09.18 2 хв  09.20 48 хв 
Гребенів 09.30 1 хв  09.31 1 г 
Тухля 09.41 1 хв  09.42 1 г  11 хв 
Славське 09.55 2 хв  09.57 1 г  25 хв 
Тернавка 10.04 1 хв  10.05 1 г  34 хв 
Лавочне 10.10 2 хв  10.12 1 г  40 хв 
Бескит 10.23 1 хв  10.24 1 г  53 хв 
Скотарське 10.37 3 хв  10.40 2 г  7 хв 
Воловець 10.50 1 хв  10.51 2 г  20 хв 
Свалява 11.21 2 хв  11.23 2 г  51 хв 
Карпати 11.33 1 хв  11.34 3 г  3 хв 
Мукачево 11.50 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6183 Стрий — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції