У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6184 Мукачево — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6184 сполученням Мукачево - Стрий відправляється зі станції Мукачево о 12.08 і прибуває на станцію Стрий о 15.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, 49 Км, Лавочне, Тернавка, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, Верхнє Синьовидне, Нижнє Синьовидне, Стинава Нижня, Любинці, Гірне, Конюхів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Курсує щоденно крім п’ятниці, суботи, неділі
з 2019-08-07 по 2019-09-04: з 11.08 по 31.08 додатково призначається по п’ятницях, суботах, неділях
з 2019-08-21 по 2019-08-21: 22, 23 серпня 2019 року можливе запізнення 15 хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 12.08
Карпати 12.23 1 хв  12.24 15 хв 
Свалява 12.34 2 хв  12.36 26 хв 
Воловець 13.07 2 хв  13.09 59 хв 
Скотарське 13.19 1 хв  13.20 1 г  11 хв 
49 Км 13.31 1 хв  13.32 1 г  23 хв 
Лавочне 13.42 1 хв  13.43 1 г  34 хв 
Тернавка 13.48 1 хв  13.49 1 г  40 хв 
Славське 13.56 2 хв  13.58 1 г  48 хв 
Тухля 14.08 1 хв  14.09 2 г 
Гребенів 14.19 1 хв  14.20 2 г  11 хв 
Сколе 14.30 1 хв  14.31 2 г  22 хв 
Верхнє Синьовидне 14.41 1 хв  14.42 2 г  33 хв 
Нижнє Синьовидне 14.47 1 хв  14.48 2 г  39 хв 
Стинава Нижня 14.52 1 хв  14.53 2 г  44 хв 
Любинці 14.56 1 хв  14.57 2 г  48 хв 
Гірне 15.01 1 хв  15.02 2 г  53 хв 
Конюхів 15.07 1 хв  15.08 2 г  59 хв 
Стрий 15.16 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6184 Мукачево — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30