У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6184 Мукачево — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6184 сполученням Мукачево - Стрий відправляється зі станції Мукачево о 12.08 і прибуває на станцію Стрий о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Бескит, Лавочне, Тернавка, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, Верхнє Синьовидне, Нижнє Синьовидне, Стинава Нижня, Любинці, Гірне, Конюхів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2020-01-11 по 2020-01-19: 15 січня відміняється зупинка на ст.Тернівка

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 12.08
Карпати 12.23 1 хв  12.24 15 хв 
Свалява 12.34 2 хв  12.36 26 хв 
Воловець 13.07 2 хв  13.09 59 хв 
Скотарське 13.19 1 хв  13.20 1 г  11 хв 
Бескит 13.31 1 хв  13.32 1 г  23 хв 
Лавочне 13.42 1 хв  13.43 1 г  34 хв 
Тернавка 13.48 1 хв  13.49 1 г  40 хв 
Славське 13.56 2 хв  13.58 1 г  48 хв 
Тухля 14.08 1 хв  14.09 2 г 
Гребенів 14.19 1 хв  14.20 2 г  11 хв 
Сколе 14.30 1 хв  14.31 2 г  22 хв 
Верхнє Синьовидне 14.41 1 хв  14.42 2 г  33 хв 
Нижнє Синьовидне 14.47 1 хв  14.48 2 г  39 хв 
Стинава Нижня 14.51 1 хв  14.52 2 г  43 хв 
Любинці 14.56 1 хв  14.57 2 г  48 хв 
Гірне 15.02 1 хв  15.03 2 г  54 хв 
Конюхів 15.09 1 хв  15.10 3 г  1 хв 
Стрий 15.20 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6184 Мукачево — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції