У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6185 Стрий — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6185 сполученням Стрий - Лавочне відправляється зі станції Стрий о 13.30 і прибуває на станцію Лавочне о 15.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Конюхів, Гірне, Любинці, Стинава Нижня, Нижнє Синьовидне, Верхнє Синьовидне, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Тернавка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 13.30
Конюхів 13.39 1 хв  13.40 9 хв 
Гірне 13.46 1 хв  13.47 16 хв 
Любинці 13.51 1 хв  13.52 21 хв 
Стинава Нижня 13.56 1 хв  13.57 26 хв 
Нижнє Синьовидне 14.01 1 хв  14.02 31 хв 
Верхнє Синьовидне 14.08 1 хв  14.09 38 хв 
Сколе 14.20 2 хв  14.22 50 хв 
Гребенів 14.32 1 хв  14.33 1 г  2 хв 
Тухля 14.45 1 хв  14.46 1 г  15 хв 
Славське 14.59 2 хв  15.01 1 г  29 хв 
Тернавка 15.08 1 хв  15.09 1 г  38 хв 
Лавочне 15.15 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6185 Стрий — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031