У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6185 Стрий — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6185 сполученням Стрий - Лавочне відправляється зі станції Стрий о 13.30 і прибуває на станцію Лавочне о 15.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Конюхів, Гірне, Любинці, Стинава Нижня, Нижнє Синьовидне, Верхнє Синьовидне, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Тернавка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 13.30
Конюхів 13.39 1 хв  13.40 9 хв 
Гірне 13.45 1 хв  13.46 15 хв 
Любинці 13.50 1 хв  13.51 20 хв 
Стинава Нижня 13.55 1 хв  13.56 25 хв 
Нижнє Синьовидне 13.59 1 хв  14.00 29 хв 
Верхнє Синьовидне 14.06 1 хв  14.07 36 хв 
Сколе 14.17 1 хв  14.18 47 хв 
Гребенів 14.27 1 хв  14.28 57 хв 
Тухля 14.37 1 хв  14.38 1 г  7 хв 
Славське 14.50 1 хв  14.51 1 г  20 хв 
Тернавка 14.58 1 хв  14.59 1 г  28 хв 
Лавочне 15.04 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6185 Стрий — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031