У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6185 Стрий — Лавочне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6185 сполученням Стрий - Лавочне відправляється зі станції Стрий о 13.30 і прибуває на станцію Лавочне о 15.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Конюхів, Гірне, Любинці, Стинава Нижня, Нижнє Синьовидне, Верхнє Синьовидне, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Тернавка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 13.30
Конюхів 13.39 1 хв  13.40 9 хв 
Гірне 13.45 1 хв  13.46 15 хв 
Любинці 13.50 1 хв  13.51 20 хв 
Стинава Нижня 13.55 1 хв  13.56 25 хв 
Нижнє Синьовидне 13.59 1 хв  14.00 29 хв 
Верхнє Синьовидне 14.06 1 хв  14.07 36 хв 
Сколе 14.17 1 хв  14.18 47 хв 
Гребенів 14.27 1 хв  14.28 57 хв 
Тухля 14.37 1 хв  14.38 1 г  7 хв 
Славське 14.50 1 хв  14.51 1 г  20 хв 
Тернавка 14.58 1 хв  14.59 1 г  28 хв 
Лавочне 15.04 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6185 Стрий — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031