У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6185 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6185 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 06.35 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, 219 Км, Іларіонове, 212 Км, 207 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 06.35
Синельникове-2 06.42 1 хв  06.43 7 хв 
235 Км 06.46 1 хв  06.47 11 хв 
230 Км 06.50 1 хв  06.51 15 хв 
Хорошеве 06.54 1 хв  06.55 19 хв 
225 Км 06.58 1 хв  06.59 23 хв 
222 Км 07.02 1 хв  07.03 27 хв 
219 Км 07.06 1 хв  07.07 31 хв 
Іларіонове 07.11 1 хв  07.12 36 хв 
212 Км 07.15 1 хв  07.16 40 хв 
207 Км 07.20 1 хв  07.21 45 хв 
Ігрень 07.25 2 хв  07.27 50 хв 
Ксеніївка 07.29 2 хв  07.31 54 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 07.35 2 хв  07.37 1 г 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.39 1 хв  07.40 1 г  4 хв 
196 Км 07.43 1 хв  07.44 1 г  8 хв 
Нижньодніпровськ 07.47 1 хв  07.48 1 г  12 хв 
193 Км 07.51 2 хв  07.53 1 г  16 хв 
Дніпро-Головний 08.00 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6185 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031