У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6185 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6185 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 06.35 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 235 Км, Хорошеве, 222 Км, Іларіонове, 207 Км, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ, Пост Амур.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 06.35
Синельникове-2 06.42 1 хв  06.43 7 хв 
235 Км 06.46 1 хв  06.47 11 хв 
230 Км 06.50 1 хв  06.51 15 хв 
Хорошеве 06.54 1 хв  06.55 19 хв 
225 Км 06.58 1 хв  06.59 23 хв 
222 Км 07.02 1 хв  07.03 27 хв 
219 Км 07.06 1 хв  07.07 31 хв 
Іларіонове 07.11 1 хв  07.12 36 хв 
212 Км 07.15 1 хв  07.16 40 хв 
207 Км 07.20 1 хв  07.21 45 хв 
Ігрень 07.25 2 хв  07.27 50 хв 
Ксеніївка 07.29 2 хв  07.31 54 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 07.35 2 хв  07.37 1 г 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.39 1 хв  07.40 1 г  4 хв 
196 Км 07.43 1 хв  07.44 1 г  8 хв 
Нижньодніпровськ 07.47 1 хв  07.48 1 г  12 хв 
193 Км 07.51 2 хв  07.53 1 г  16 хв 
Пост Амур 07.55 1 хв  07.56 1 г  20 хв 
Дніпро-Головний 08.00 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6185 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30