У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6185 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6185 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 06.35 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, 219 Км, Іларіонове, 212 Км, 207 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 06.35
Синельникове-2 06.42 1 хв  06.43 7 хв 
235 Км 06.46 1 хв  06.47 11 хв 
230 Км 06.50 1 хв  06.51 15 хв 
Хорошеве 06.54 1 хв  06.55 19 хв 
225 Км 06.58 1 хв  06.59 23 хв 
222 Км 07.02 1 хв  07.03 27 хв 
219 Км 07.06 1 хв  07.07 31 хв 
Іларіонове 07.11 2 хв  07.13 36 хв 
212 Км 07.17 2 хв  07.19 42 хв 
207 Км 07.24 2 хв  07.26 49 хв 
Ігрень 07.31 2 хв  07.33 56 хв 
Ксеніївка 07.36 2 хв  07.38 1 г  1 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 07.43 2 хв  07.45 1 г  8 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.47 1 хв  07.48 1 г  12 хв 
196 Км 07.51 1 хв  07.52 1 г  16 хв 
Нижньодніпровськ 07.55 1 хв  07.56 1 г  20 хв 
193 Км 07.59 2 хв  08.01 1 г  24 хв 
Дніпро-Головний 08.08 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6185 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031