У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6186 Лавочне — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6186 сполученням Лавочне - Стрий відправляється зі станції Лавочне о 15.30 і прибуває на станцію Стрий о 17.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Тернавка, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, Верхнє Синьовидне, Нижнє Синьовидне, Стинава Нижня, Любинці, Гірне, Конюхів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2019-08-07 по 2019-09-04: з 11.08 по 31.08 по Неділях ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 15.30
Тернавка 15.35 1 хв  15.36 5 хв 
Славське 15.43 2 хв  15.45 13 хв 
Тухля 15.55 1 хв  15.56 25 хв 
Гребенів 16.07 1 хв  16.08 37 хв 
Сколе 16.17 2 хв  16.19 47 хв 
Верхнє Синьовидне 16.29 1 хв  16.30 59 хв 
Нижнє Синьовидне 16.35 1 хв  16.36 1 г  5 хв 
Стинава Нижня 16.39 1 хв  16.40 1 г  9 хв 
Любинці 16.44 1 хв  16.45 1 г  14 хв 
Гірне 16.50 1 хв  16.51 1 г  20 хв 
Конюхів 16.59 1 хв  17.00 1 г  29 хв 
Стрий 17.10 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6186 Лавочне — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30