У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6187 Львів — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6187 сполученням Львів - Мукачево відправляється зі станції Львів о 09.07 і прибуває на станцію Мукачево о 15.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пустомити, Дмитрія, Пісочна, Стрий, Стинава Нижня, Гребенів, Лавочне, Гукливий, 1662 Км, Свалява, Чинадієве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-11 по 2019-11-16: 11, 12 листопада відміняється зупинка на ст.Тернівка
з 2019-11-11 по 2019-12-01: 14, 15, 18 листопада відміняється зупинка на ст.Тернівка

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.07
Скнилів 09.17 2 хв  09.19 10 хв 
Оброшин 09.25 1 хв  09.26 18 хв 
Глинна Наварія 09.34 1 хв  09.35 27 хв 
Пустомити 09.38 1 хв  09.39 31 хв 
Семенівка 09.44 1 хв  09.45 37 хв 
Щирець 2 09.51 1 хв  09.52 44 хв 
Щирець 1 09.54 1 хв  09.55 47 хв 
Дмитрія 09.58 1 хв  09.59 51 хв 
Черкаси Львівські 10.03 1 хв  10.04 56 хв 
Задорожна 10.08 1 хв  10.09 1 г  1 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.15 1 хв  10.16 1 г  8 хв 
Пісочна 10.23 1 хв  10.24 1 г  16 хв 
Більче 10.31 1 хв  10.32 1 г  24 хв 
П'ятничани 10.35 1 хв  10.36 1 г  28 хв 
Угерсько 10.41 1 хв  10.42 1 г  34 хв 
Стрий 10.51 10 хв  11.01 1 г  44 хв 
Конюхів 11.10 1 хв  11.11 2 г  3 хв 
Гірне 11.16 1 хв  11.17 2 г  9 хв 
Любинці 11.21 13 хв  11.34 2 г  14 хв 
Стинава Нижня 11.38 1 хв  11.39 2 г  31 хв 
Нижнє Синьовидне 11.43 1 хв  11.44 2 г  36 хв 
Верхнє Синьовидне 11.50 1 хв  11.51 2 г  43 хв 
Сколе 12.00 2 хв  12.02 2 г  53 хв 
Гребенів 12.12 2 хв  12.14 3 г  5 хв 
Тухля 12.26 1 хв  12.27 3 г  19 хв 
Славське 12.40 2 хв  12.42 3 г  33 хв 
Тернавка 12.49 1 хв  12.50 3 г  42 хв 
Лавочне 12.56 2 хв  12.58 3 г  49 хв 
Опорець 13.03 1 хв  13.04 3 г  56 хв 
Бескит 13.10 1 хв  13.11 4 г  3 хв 
Скотарське 13.26 3 хв  13.29 4 г  19 хв 
Гукливий 13.33 1 хв  13.34 4 г  26 хв 
Воловець 13.40 2 хв  13.42 4 г  33 хв 
Яблунів 13.46 1 хв  13.47 4 г  39 хв 
Занька 13.53 1 хв  13.54 4 г  46 хв 
1662 Км 14.01 1 хв  14.02 4 г  54 хв 
Вовчий 14.09 1 хв  14.10 5 г  2 хв 
Сасівка 14.15 1 хв  14.16 5 г  8 хв 
Неліпино 14.19 1 хв  14.20 5 г  12 хв 
Свалява 14.24 3 хв  14.27 5 г  17 хв 
Драчино 14.31 1 хв  14.32 5 г  24 хв 
Пасіка 14.35 1 хв  14.36 5 г  28 хв 
Карпати 14.40 1 хв  14.41 5 г  33 хв 
Чинадієве 14.45 1 хв  14.46 5 г  38 хв 
Чинадієве(оп) 14.49 1 хв  14.50 5 г  42 хв 
Кольчине 14.53 3 хв  14.56 5 г  46 хв 
Мукачево-Прилад 15.01 1 хв  15.02 5 г  54 хв 
Мукачево 15.06 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6187 Львів — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031