У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6187 Львів — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6187 сполученням Львів - Мукачево відправляється зі станції Львів о 09.07 і прибуває на станцію Мукачево о 15.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 48 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Семенівка, Задорожна, Угерсько, Стинава Нижня, Тухля, Бескит, Яблунів, Неліпино, Чинадієве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.07
Скнилів 09.17 2 хв  09.19 10 хв 
Оброшин 09.25 1 хв  09.26 18 хв 
Глинна Наварія 09.34 1 хв  09.35 27 хв 
Пустомити 09.38 1 хв  09.39 31 хв 
Семенівка 09.44 1 хв  09.45 37 хв 
Щирець 2 09.51 1 хв  09.52 44 хв 
Щирець 1 09.54 1 хв  09.55 47 хв 
Дмитрія 09.58 1 хв  09.59 51 хв 
Черкаси Львівські 10.03 1 хв  10.04 56 хв 
Задорожна 10.08 1 хв  10.09 1 г  1 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.15 1 хв  10.16 1 г  8 хв 
Пісочна 10.23 1 хв  10.24 1 г  16 хв 
Більче 10.31 1 хв  10.32 1 г  24 хв 
П'ятничани 10.35 1 хв  10.36 1 г  28 хв 
Угерсько 10.41 1 хв  10.42 1 г  34 хв 
Стрий 10.51 10 хв  11.01 1 г  44 хв 
Конюхів 11.10 1 хв  11.11 2 г  3 хв 
Гірне 11.16 1 хв  11.17 2 г  9 хв 
Любинці 11.21 13 хв  11.34 2 г  14 хв 
Стинава Нижня 11.38 1 хв  11.39 2 г  31 хв 
Нижнє Синьовидне 11.43 1 хв  11.44 2 г  36 хв 
Верхнє Синьовидне 11.50 1 хв  11.51 2 г  43 хв 
Сколе 12.00 2 хв  12.02 2 г  53 хв 
Гребенів 12.12 2 хв  12.14 3 г  5 хв 
Тухля 12.26 1 хв  12.27 3 г  19 хв 
Славське 12.40 2 хв  12.42 3 г  33 хв 
Тернавка 12.49 1 хв  12.50 3 г  42 хв 
Лавочне 12.56 2 хв  12.58 3 г  49 хв 
Опорець 13.03 1 хв  13.04 3 г  56 хв 
Бескит 13.10 1 хв  13.11 4 г  3 хв 
1639.2 Км 13.19 1 хв  13.20 4 г  12 хв 
Скотарське 13.25 3 хв  13.28 4 г  18 хв 
Гукливий 13.32 1 хв  13.33 4 г  25 хв 
Воловець 13.39 2 хв  13.41 4 г  32 хв 
Яблунів 13.45 1 хв  13.46 4 г  38 хв 
Занька 13.52 1 хв  13.53 4 г  45 хв 
1662 Км 14.00 1 хв  14.01 4 г  53 хв 
Вовчий 14.08 1 хв  14.09 5 г  1 хв 
Сасівка 14.14 1 хв  14.15 5 г  7 хв 
Неліпино 14.18 1 хв  14.19 5 г  11 хв 
Свалява 14.23 2 хв  14.25 5 г  16 хв 
Драчино 14.29 1 хв  14.30 5 г  22 хв 
Пасіка 14.33 1 хв  14.34 5 г  26 хв 
Карпати 14.38 1 хв  14.39 5 г  31 хв 
Чинадієве 14.43 1 хв  14.44 5 г  36 хв 
Чинадієве(оп) 14.47 1 хв  14.48 5 г  40 хв 
Кольчине 14.51 1 хв  14.52 5 г  44 хв 
Мукачево-Прилад 14.57 1 хв  14.58 5 г  50 хв 
Мукачево 15.02 5 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6187 Львів — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728