У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6187 Львів — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6187 сполученням Львів - Мукачево відправляється зі станції Львів о 09.07 і прибуває на станцію Мукачево о 15.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пустомити, Дмитрія, Пісочна, Стрий, Стинава Нижня, Гребенів, Лавочне, Гукливий, 1662 Км, Свалява, Чинадієве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

22 серпня 2019 року можливе запізнення 10 хв.
з 2019-08-21 по 2019-08-21: 22, 23 серпня 2019 року можливе запізнення 10 хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.07
Скнилів 09.17 2 хв  09.19 10 хв 
Оброшин 09.25 1 хв  09.26 18 хв 
Глинна Наварія 09.34 1 хв  09.35 27 хв 
Пустомити 09.38 1 хв  09.39 31 хв 
Семенівка 09.44 1 хв  09.45 37 хв 
Щирець 2 09.51 1 хв  09.52 44 хв 
Щирець 1 09.54 1 хв  09.55 47 хв 
Дмитрія 09.58 1 хв  09.59 51 хв 
Черкаси Львівські 10.03 1 хв  10.04 56 хв 
Задорожна 10.08 1 хв  10.09 1 г  1 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.15 1 хв  10.16 1 г  8 хв 
Пісочна 10.23 1 хв  10.24 1 г  16 хв 
Більче 10.31 1 хв  10.32 1 г  24 хв 
П'ятничани 10.35 1 хв  10.36 1 г  28 хв 
Угерсько 10.41 1 хв  10.42 1 г  34 хв 
Стрий 10.51 10 хв  11.01 1 г  44 хв 
Конюхів 11.10 1 хв  11.11 2 г  3 хв 
Гірне 11.16 1 хв  11.17 2 г  9 хв 
Любинці 11.21 13 хв  11.34 2 г  14 хв 
Стинава Нижня 11.38 1 хв  11.39 2 г  31 хв 
Нижнє Синьовидне 11.43 1 хв  11.44 2 г  36 хв 
Верхнє Синьовидне 11.50 1 хв  11.51 2 г  43 хв 
Сколе 12.00 2 хв  12.02 2 г  53 хв 
Гребенів 12.12 2 хв  12.14 3 г  5 хв 
Тухля 12.26 1 хв  12.27 3 г  19 хв 
Славське 12.40 2 хв  12.42 3 г  33 хв 
Тернавка 12.49 1 хв  12.50 3 г  42 хв 
Лавочне 12.56 2 хв  12.58 3 г  49 хв 
Опорець 13.03 1 хв  13.04 3 г  56 хв 
Бескит 13.10 1 хв  13.11 4 г  3 хв 
Скотарське 13.26 3 хв  13.29 4 г  19 хв 
Гукливий 13.33 1 хв  13.34 4 г  26 хв 
Воловець 13.40 2 хв  13.42 4 г  33 хв 
Яблунів 13.46 1 хв  13.47 4 г  39 хв 
Занька 13.53 1 хв  13.54 4 г  46 хв 
1662 Км 14.01 1 хв  14.02 4 г  54 хв 
Вовчий 14.09 1 хв  14.10 5 г  2 хв 
Сасівка 14.15 1 хв  14.16 5 г  8 хв 
Неліпино 14.19 1 хв  14.20 5 г  12 хв 
Свалява 14.24 3 хв  14.27 5 г  17 хв 
Драчино 14.31 1 хв  14.32 5 г  24 хв 
Пасіка 14.35 1 хв  14.36 5 г  28 хв 
Карпати 14.40 1 хв  14.41 5 г  33 хв 
Чинадієве 14.45 1 хв  14.46 5 г  38 хв 
Чинадієве(оп) 14.49 1 хв  14.50 5 г  42 хв 
Кольчине 14.53 3 хв  14.56 5 г  46 хв 
Мукачево-Прилад 15.01 1 хв  15.02 5 г  54 хв 
Мукачево 15.06 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6187 Львів — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30