У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6187 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6187 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 09.52 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 11.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, 219 Км, Іларіонове, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 09.52
Синельникове-2 09.59 1 хв  10.00 7 хв 
235 Км 10.02 1 хв  10.03 10 хв 
230 Км 10.06 1 хв  10.07 14 хв 
Хорошеве 10.10 1 хв  10.11 18 хв 
225 Км 10.14 1 хв  10.15 22 хв 
222 Км 10.18 1 хв  10.19 26 хв 
219 Км 10.22 1 хв  10.23 30 хв 
Іларіонове 10.26 1 хв  10.27 34 хв 
Ігрень 10.38 1 хв  10.39 46 хв 
Ксеніївка 10.42 2 хв  10.44 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 10.48 2 хв  10.50 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 10.52 1 хв  10.53 1 г 
196 Км 10.56 1 хв  10.57 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 11.00 1 хв  11.01 1 г  8 хв 
193 Км 11.04 2 хв  11.06 1 г  12 хв 
Дніпро-Головний 11.13 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6187 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031