У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6187 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6187 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 09.40 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 11.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, 219 Км, Іларіонове, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 09.40
Синельникове-2 09.47 1 хв  09.48 7 хв 
235 Км 09.50 1 хв  09.51 10 хв 
230 Км 09.54 1 хв  09.55 14 хв 
Хорошеве 09.58 1 хв  09.59 18 хв 
225 Км 10.02 1 хв  10.03 22 хв 
222 Км 10.06 1 хв  10.07 26 хв 
219 Км 10.10 1 хв  10.11 30 хв 
Іларіонове 10.14 1 хв  10.15 34 хв 
Ігрень 10.26 1 хв  10.27 46 хв 
Ксеніївка 10.30 2 хв  10.32 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 10.36 2 хв  10.38 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 10.40 1 хв  10.41 1 г 
196 Км 10.44 1 хв  10.45 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 10.48 1 хв  10.49 1 г  8 хв 
193 Км 10.52 2 хв  10.54 1 г  12 хв 
Дніпро-Головний 11.01 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6187 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728