У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6188 Лавочне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6188 сполученням Лавочне - Львів відправляється зі станції Лавочне о 04.40 і прибуває на станцію Львів о 07.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Тухля, Сколе, Любинці, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 04.40
Славське 04.52 1 хв  04.53 12 хв 
Тухля 05.04 1 хв  05.05 24 хв 
Гребенів 05.15 1 хв  05.16 35 хв 
Сколе 05.26 1 хв  05.27 46 хв 
Верхнє Синьовидне 05.37 1 хв  05.38 57 хв 
Любинці 05.50 1 хв  05.51 1 г  10 хв 
Конюхів 06.00 1 хв  06.01 1 г  20 хв 
Стрий 06.11 2 хв  06.13 1 г  31 хв 
Угерсько 06.20 1 хв  06.21 1 г  40 хв 
П'ятничани 06.27 1 хв  06.28 1 г  47 хв 
Більче 06.32 1 хв  06.33 1 г  52 хв 
Пісочна 06.40 1 хв  06.41 2 г 
Миколаїв-Дністровський 06.48 2 хв  06.50 2 г  8 хв 
Задорожна 06.56 1 хв  06.57 2 г  16 хв 
Черкаси Львівські 07.01 1 хв  07.02 2 г  21 хв 
Дмитрія 07.06 1 хв  07.07 2 г  26 хв 
Щирець 1 07.10 1 хв  07.11 2 г  30 хв 
Щирець 2 07.14 1 хв  07.15 2 г  34 хв 
Семенівка 07.19 1 хв  07.20 2 г  39 хв 
Пустомити 07.24 1 хв  07.25 2 г  44 хв 
Глинна Наварія 07.29 1 хв  07.30 2 г  49 хв 
Оброшин 07.37 1 хв  07.38 2 г  57 хв 
Скнилів 07.44 1 хв  07.45 3 г  4 хв 
Львів 07.55 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6188 Лавочне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31