У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6189-6507 Львів — Чоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп відправляється зі станції Львів о 14.00 і прибуває на станцію Чоп о 22.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 61 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Щирець 2, Пісочна, Гірне, Гребенів, Бескит, Занька, Драчино, Мукачево-Прилад, Ровне, Мінеральне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.00
Скнилів 14.10 1 хв  14.11 10 хв 
Оброшин 14.17 1 хв  14.18 17 хв 
Глинна Наварія 14.26 1 хв  14.27 26 хв 
Пустомити 14.30 1 хв  14.31 30 хв 
Семенівка 14.35 1 хв  14.36 35 хв 
Щирець 2 14.41 1 хв  14.42 41 хв 
Щирець 1 14.44 1 хв  14.45 44 хв 
Дмитрія 14.49 1 хв  14.50 49 хв 
Черкаси Львівські 14.54 1 хв  14.55 54 хв 
Задорожна 14.59 1 хв  15.00 59 хв 
Миколаїв-Дністровський 15.05 1 хв  15.06 1 г  5 хв 
Пісочна 15.14 1 хв  15.15 1 г  14 хв 
Більче 15.22 1 хв  15.23 1 г  22 хв 
П'ятничани 15.26 1 хв  15.27 1 г  26 хв 
Угерсько 15.31 1 хв  15.32 1 г  31 хв 
Стрий 15.40 10 хв  15.50 1 г  40 хв 
Конюхів 15.58 1 хв  15.59 1 г  58 хв 
Гірне 16.04 1 хв  16.05 2 г  4 хв 
Любинці 16.10 1 хв  16.11 2 г  10 хв 
Стинава Нижня 16.15 1 хв  16.16 2 г  15 хв 
Нижнє Синьовидне 16.20 1 хв  16.21 2 г  20 хв 
Верхнє Синьовидне 16.27 1 хв  16.28 2 г  27 хв 
Сколе 16.38 2 хв  16.40 2 г  38 хв 
Гребенів 16.50 1 хв  16.51 2 г  50 хв 
Тухля 17.02 1 хв  17.03 3 г  2 хв 
Славське 17.16 2 хв  17.18 3 г  16 хв 
Тернавка 17.25 1 хв  17.26 3 г  25 хв 
Лавочне 17.32 2 хв  17.34 3 г  32 хв 
Опорець 17.40 1 хв  17.41 3 г  40 хв 
Бескит 17.46 1 хв  17.47 3 г  46 хв 
1639.2 Км 17.56 1 хв  17.57 3 г  56 хв 
Скотарське 18.01 3 хв  18.04 4 г  1 хв 
Гукливий 18.09 1 хв  18.10 4 г  9 хв 
Воловець 18.17 2 хв  18.19 4 г  17 хв 
Яблунів 18.25 1 хв  18.26 4 г  25 хв 
Занька 18.33 1 хв  18.34 4 г  33 хв 
1662 Км 18.41 1 хв  18.42 4 г  41 хв 
Вовчий 18.50 1 хв  18.51 4 г  50 хв 
Сасівка 18.56 1 хв  18.57 4 г  56 хв 
Неліпино 18.59 1 хв  19.00 4 г  59 хв 
Свалява 19.05 2 хв  19.07 5 г  5 хв 
Драчино 19.11 1 хв  19.12 5 г  11 хв 
Пасіка 19.15 1 хв  19.16 5 г  15 хв 
Карпати 19.19 1 хв  19.20 5 г  19 хв 
Чинадієве 19.24 1 хв  19.25 5 г  24 хв 
Чинадієве(оп) 19.28 1 хв  19.29 5 г  28 хв 
Кольчине 19.32 2 хв  19.34 5 г  32 хв 
Мукачево-Прилад 19.39 1 хв  19.40 5 г  39 хв 
Мукачево 19.43 1 г 14 хв  20.57 5 г  43 хв 
Мукачево-Перевалочна 21.02 1 хв  21.03 7 г  2 хв 
Ключарки 21.07 1 хв  21.08 7 г  7 хв 
Страбичово 21.15 1 хв  21.16 7 г  15 хв 
Баркасове 21.25 1 хв  21.26 7 г  25 хв 
Ровне 21.29 1 хв  21.30 7 г  29 хв 
1727 Км 21.34 1 хв  21.35 7 г  34 хв 
Батьово 21.42 2 хв  21.44 7 г  42 хв 
Свобода 21.48 1 хв  21.49 7 г  48 хв 
Есень 21.54 1 хв  21.55 7 г  54 хв 
Есень-платформа 21.58 1 хв  21.59 7 г  58 хв 
Мінеральне 22.03 1 хв  22.04 8 г  3 хв 
Чоп-Перев. 22.08 1 хв  22.09 8 г  8 хв 
Чоп 22.12 8 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6189-6507 Львів — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031