У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Етулія — Рені Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6201 сполученням Етулія - Рені відправляється зі станції Етулія о 06.25 і прибуває на станцію Рені о 07.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фрикацей, Лиман-Дунайський, Восток, Кирган, Рені-Наливна, Рені-Порт.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Етулія 06.25
Фрикацей 06.45 15 хв  07.00 20 хв 
Лиман-Дунайський 07.09 2 хв  07.11 44 хв 
Восток 07.15 1 хв  07.16 50 хв 
Кирган 07.19 1 хв  07.20 54 хв 
Рені-Наливна 07.32 2 хв  07.34 1 г  7 хв 
Рені-Порт 07.37 2 хв  07.39 1 г  12 хв 
Рені 07.45 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6201 Етулія — Рені можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30