У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Фастів-1 — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6201 сполученням Фастів-1 - Козятин-1 відправляється зі станції Фастів-1 о 05.00 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Триліси, Кожанка, Чернявка, Саверці, Попільня, Харліївка, Брівки, Вчорайше, Чорнорудка, Білосілля, Вернигородок, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.00
Триліси 05.14 1 хв  05.15 14 хв 
Кожанка 05.22 1 хв  05.23 22 хв 
Чернявка 05.30 1 хв  05.31 30 хв 
Саверці 05.36 1 хв  05.37 36 хв 
Попільня 05.43 1 хв  05.44 43 хв 
Харліївка 05.51 1 хв  05.52 51 хв 
Брівки 06.01 1 хв  06.02 1 г  1 хв 
Вчорайше 06.09 1 хв  06.10 1 г  9 хв 
Чорнорудка 06.17 1 хв  06.18 1 г  17 хв 
Білосілля 06.22 1 хв  06.23 1 г  22 хв 
Вернигородок 06.27 1 хв  06.28 1 г  27 хв 
Сестринівка 06.34 1 хв  06.35 1 г  34 хв 
Козятин-1 06.46 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6201 Фастів-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031